Kemirgenler yaşam alanları içerisinde maalesef ki yer alan canlılardır. Ancak bunlar ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirirler. Çok hızlı ürettikleri ve çoğaldıkları için özellikle kemirgenlerden olan tarla fareleri kuytu, nemli ve sıcak bölgeleri tercih ederler. Tek bir seferde kemirgenlerden sonuna kadar kurtulmak çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Bu noktada yapılması gereken mutlaka profesyonel bir yardım almak olmalıdır. Kemirgenlerden insanları en huzursuz eden canlı türü kuşkusuz farelerdir. Fareler hem korkutucu hem de mikrop taşıyan canlılar olduklarından görüldükleri yerde kısa zaman içerisinde bir önlem alınmalıdır. Fare ilaçlama kemirgenlerle mücadele etme konusunda garantili sonuçlar sağlayan bir adres olarak tanımlanabilir. Bu tür durumlarda kesinlikle amatörce ilaçlamalardan uzak durulmalıdır. Her kemirgene göre ilaçlama teknikleri farklı olup bu bilgiler de ilgili ilaçlama firmalarının bilgisi altındadır.

  • Fare ilaçlama yaptırmakla yaşam alanındaki haşere derdine bir son denilebilir.
  • Fare ilaçlama yaptırmakla daha sağlıklı yaşam alanlarına kavuşulabilir.
  • Fare ilaçlama yaptırmaklahijyen dengesi sağlanır.
  • Fare ilaçlama yaptırmakla sağlık açısından olumlu bir adım atılmış olunur.

İlaçlama, son derece önemlidir. Böcek ilaçlama ya da hamam böceği ilaçlama olsun her alan için haşerenin tipine göre çalışmalar başlatılır ve uygulanan tekniklerle sorunun kökten çözümü için yok etme garantisi üzerine profesyonelce adımlar atılır. İlaçlama yöntemleri genelde jel biçiminde kokulu, kokusuz ya da püskürtme şeklinde olup bu yöntemler haşerenin tipine ve sorunun büyüklüğüne göre şekillendirilir.

Haşere İlaçlamada Kullanılan Yöntemler

Haşere ilaçlama, haşere tipine ve yoğunluğuna göre karar verilen bir yöntemle temizlenmeye çalışır. Genelde kullanılan yöntemler; jel tipi ilaçlama, kokulu, kokusuz tipte ilaçlama ya da püskürtme tipi ilaçlamadır. Haşereler çok hızlı çoğaldıklarıiçin  kısa ve net bir hareket tablosu çizilip yok etme tekniği uygulanmalıdır.

Evlerde Karşılaşılabilecek Böcek Türleri

Hijyenik açısından evlerde haşerelerin bulunması elbette ki olmaması gereken bir durumdur. Ancak yaşanabilen de bir sorun olduğundan görüldüğü anda ilaçlamaya gidilmelidir aksi takdirde böyle bir durumla karşı karşıya kalınır. Evlerde çoğalmaya müsait olan haşereler hamam böcekleri, bit, pire, tahtakurusu ve faredir.

Yaşam alanlarında insanların karşısına çıkan kemirgenlere yönelik, böcek ilaçlama şirketleri olarak profesyonel çözümler üretmek misyonunu taşımaktayız. İstenilen her alanda ilaçlama hizmetimiz söz konusu olup deneyimimiz ve profesyonel yaklaşımlarımızla sorunu kökten çözmek adına ekip olarak çalışmaktayız. Biz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir ilaçlama firmasıyız. Önceliğimiz insan sağlığı bu sebeple kullandığımız ilaçlar onaylı ve ruhsatlıdır. Kullanılan ilaçlarımız firmamızda bulunan özel elemanlarımızca hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button