Değişen yaşam şartları kentleşmenin artmasına sebebiyet vermiştir. Bu durumun sonucu olarak hem evlerin, hem de iş yerlerinin apartman tarzı çok katlı yapılarda konumlanması zorunlu bir hal almıştır. Hayatımızın en önemli unsuru olan sağlığımızı korumamız için kişisel temizliğimiz ve yaşadığımız çevrenin hijyenik olması son derece önemlidir. Böyle önemli bir görevi sizler için üstlenen firmamızdan apartman temizliği konusunda her türlü hizmeti alabilirsiniz.

 

Apartmanlarınızı tepeden tırnağa hiçbir bölümünü atlamadan titizlikle temizliyoruz. Çatı katından, bodrum katına; posta kutularından, merdiven boşluklarına kadar her ayrıntı etkili temizlik malzemeleri ile hijyenik hale getirilmektedir. Asansörler, panolar, cam ve aynalı bölmeler ile dekoratif alanların ise ayrıca üzerinde durulmaktadır. Temizlik işlemleri esnasında çizme, kırma ya da deforme gibi zararlara karşı azami dikkat edilmektedir.

 

Merdiven Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Her ne kadar çok katlı yapılarda asansör kullanılsa da merdivenler bir binanın olmazsa olmazlarıdır. Bina içinde asansörün alternatifi olan iç merdivenler ve yangın merdivenlerinin temizliği ve bakımı da firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Mikropları ve kötü kokuları ortadan kaldırarak merdiven temizliği hizmetlerimiz ile uzun süre hijyen sağlıyoruz. Merdivenlerin basamaklarından, korkuluklarına kadar her noktası temizlenerek, kötü kokulardan arındırılmaktadır. Bize ulaşmak ve periyodik aralıklarla düzenli bir şekilde bina temizliği hizmeti almak için kurumsal sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Site Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir

 

Ailemiz, sevdiklerimiz, komşularımız derken kalabalık gruplar halinde hayatımızı sürdürdüğümüz sitelerin temizliği son derece önemlidir. Profesyonel olarak site temizliği hizmeti almak ve ferah bir mekanda yaşamak ise hepimizin hakkıdır. Bahçe katları, site etkinlik alanları, çevre temizliği ve haşere ilaçlama faaliyetlerinde de etkin bir şekilde hizmet veren firmamızla her zaman irtibata geçebilirsiniz.

 

Kalabalık yaşam alanlarında çevre ve hava kirliliği son derece yoğundur. Bu etkilerle mücadele edebilmek ise düzenli temizlik faaliyetleri ile mümkündür. Toz, bakteri, çöp ve kalıntılı lekeleri ile başa çıkabilmek, ferah, nezih ve yaşanılası ortamlar oluşturmak için ekip halinde hizmet veriyoruz. Sizin belirlediğiniz zaman aralığına göre çalışma saatlerimizi ayarlıyoruz. Son teknoloji ürünü temizleme cihazları, doğa dostu temizlik malzemeleri, tecrübeli kadromuz ile sizleri özlediğiniz temizlik hizmetleri ile buluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button