Günümüzde hava yolu ile yolculuklar fazla tercih edilmektedirÇok tercih edildiği için temizliği de o kadar önemlidirBazı kullanılmayan bölgeleri vardırBu nedenle bu bölgeleri ilaçlamak dezenfekte etmek gerekirBu köşe bucak temizliği haşerelerin ortadan kalkmasına neden olurYolculuk esnasında uçakta bulunan herhangi haşere çeşidi yolcuları rahatsız etmektedirBu nedenle mutlaka böcek ilaçlama, yapılması ihmal edilmeden yapılmalıdırUçak ilaçlama hizmeti uçakta her alana yapılmaktadır. Sağlık açısından da önemli olan bu haşerelerden korunmuş olunurBu uygulamalar kesin sonuç vermektedirTüm haşereleri yok etmektedir.

Uçak İlaçlama Ve Önemi

Hava yolu ile yapılan yolculuklarda emniyetli konforlu temiz ve sağlıklı bir ortam için yapılan ilaçlamalar dikkate alınarak devamlı yapılmalıdırHer yerde bulunan haşereler kemirgenler bazen uçaklarda da bulunabilirBu nedenle fare ilaçlama,  yapılmaktadır. Dezenfekte yapılan uçak içi tüm kullanım alanları yiyecek içecek tüm gıdalar için de sağlıkla tüketilebilirBulaşıcı hastalıklardan tüm mikroplardan arınmış olunur.

Uçaklarda Bulaşıcı Hastalıklar İçin Nasıl Önlem Alınır

Uçaklar son yıllarda çokça tercih edilen bu nedenle her ülkeye uçarak binlerce yolcuyu aynı anda taşımasından dolayı her türlü bulaşıcı hastalık bakteri ve haşereler bulunmaktadırBu nedenle çalışan hostesler bakım ve basit bir temizlik yapmaktadır. Fakat bu yeterli olmamaktadırTemizlik firma çalışanlarımız bu konuda titizlikle uçak içi tüm bakım ve temizliğini uzman ekiplerimiz olarak yapmaktadırTüm haşerelere karşı alınan önlemlerin yanı sıra ayrı ayrı ilaçlama yapılmaktadırHer haşerenin ayrı ilacı bulunmaktadırBu nedenle firmamızda çalışan uzman böcek ilaçlama ekibimiz pire ilaçlama, yaparak önlem almaktadırBu nedenle haşere ve kemirgenlerin bulaşıcı hastalıkların yok olmasına en büyük destek ilaçlama olmaktadırTüm hava yollarının temizliğini üstlenen firmamız en güzel şekilde dezenfekte etmektedirBu nedenle uçak içi temizleme ilaçlama hizmetleri için hizmetlerimizden faydalanabilirsinizHijyenik ve rahat yolculuk ve uçuşlar için firmamız çalışanları her türlü temizlik hizmetleri yapmaktadır. İlaçlama işlemlerinde sağlığınızı tehdit etmeyen haşereler için etkili fakat insan sağlığına zararlı hiç bir etken bulunmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button