Herkes mis gibi kokan ve pırıl pırıl parlayan bir binanın içine girmek ister. Bu yüzden site yöneticileri ve apartman yöneticileri işin ehli temizlik şirketleriyle anlaşma sağlamaktadır. Çünkü profesyonel bir ekip her zaman çıtayı yükseltir. Eğer alanında uzmanlaşmış bir ekip ve temizlik olarak çığır açacak bir ekip arıyorsanız tam da doğru adrestesiniz.

 

Uzman Kadro Profesyonel Hizmet

 Apartman temizliği konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren firma, müşterinin istekleri doğrultusunda hareket eder. Neticede ilk görünüşün önemli olduğu noktayı ele alırsak binaya girildiğinde alınan enerji eve de yansır. Güzel kokular ve ferahlık veren ışıl ışıl bir alan pozitif yönde bireyleri etkiler. Eğer bu işi özel eğitim almış kişilere ve özel ekipmanlar ile çalışmasını sürdüren kişilere emanet ederseniz gözünüz arkada kalmayacaktır.

 

Site Temizliği Önemli

 Site temizliği yadsınamayacak derecede önem taşır. Merdivenler,otopark, bahçe temizliği ve asansör ortak kullanım alanlarıdır. Bunların ne kadar titiz ve düzenli temizlenmesi gerektiğinin de altını çizmek bir o kadar önem taşır. Eğer bu iş Alanında uzmanlaşmış kişilere verilirse, eğitim almış kişiler farklı ekipmanlar ile bu yerleri temizler. Sözleşmeye göre gün aşırı veya her gün bu alanların temizliğini sağlarlar.

 

Öncelik Toplu Kullanım Alanları

İşe öncelikle baştan aşağıya merdivenleri süpürerek başlanır. Bütün çöpler toplanarak atılır ve özel malzemeler ile silinerek, bina temizliği devam eder. Ardından asansör içinde bulunan düğmeler, aynalar ve merdiven korkulukları sterilize edilir. Daha sonra otopark ve bahçe temizliği yapılır.

Disiplin içinde işleyişini sürdüren firmada, sigortası ödenen ve özel eğitim almış kişiler çalışmaktadır. İşlerini büyük titizlik ve dikkat içinde yapan ekibimiz her daim aranan firmalar arasında yerini almıştır. Sözleşme sağladığımız her apartmanda sözleşmeler biter bitmez tekrar yenilenir. Müşterilerin güvenini sağladığımız için biz de mutluyuz müşterimiz de mutlu.

Farkımızı bir adım öne çıkarmak için daha da çabalıyoruz. Özel temizlik ürünlerini takip ederek tek tek özenle seçiyoruz. İçerisinde kimyasal madde bulunan ve insan sağlığına zararlı ürünleri kesinlikle kullanmıyoruz. Kullanılan yere göre temizlik malzemeleri değişiklik göstermektedir. Çalışanlarımız bu konuya oldukça özen göstermektedir. Aynı zamanda sizleri asla mağdur etmeden işe tam zamanında başlanır ve iş bitmeden asla bırakılmaz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button