Site İçi Profesyonel İlaçlama Hizmetinin Önemi ve Yararları

Yaşam alanınız olan site içerinde oluşacak böcek sorunu sitede yaşayan herkes için büyük bir problemdir. Çünkü site içinde oluşan böcekler zamanla evlere dolmaya başlayacaktır. Site içerisinde bina çevrelerinde ve yeşil alanlarda oluşan böcekler evinize pencerelerden, balkon kapılarından hatta gider borularından saldırmaya başlar. Bir süre sonra site içindeki böcekler evlerinizde üremeye başlar. Bu nedenle site içinde böceklenme varsa mutlaka profesyonel bir ilaçlama firması tarafından böcek ilaçlama işlemi yapılması gerekir. İşinde uzman bir ilaçlama firması tüm siteyi böceklerden arındırarak böcek sorunu kökten çözmenizi sağlayacaktır.  Eğer firma böcekleri tamamen yok edemezse bir böcek dahi kalsa tekrar üreme riski ortaya çıkacaktır. Sitede üreyen böcekler temizlenmediğinde salgın hastalıklar ortaya çıkabilir.

Site İçi Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Site içerisinde böcek ilaçlama yöntemleri böceklerin bulunduğu ortamlara uygun şekilde yapılmalıdır. Apartman boşluklarında farklı bir ilaçlama tekniği kullanılırken bahçe ve bodrumlarda farklı teknikler uygulanmalıdır. Böcek ilaçlama yöntemleri şunlardır:

  • ULV tekniği ile ilaçlama,
  • Buharlı ilaçlama,
  • Sıvı ilaçlama,
  • Jel ilaçlama,
  • Fare istasyonları.

Site içi ilaçlamada site içerisinde bulunan böceklerin türlerine göre ilaçlama tekniği uygulanır. Fare varsa fare istasyonları ile fare ilaçlama yapılarak yok edilir. ULV tekniğinde özel bir makine ile böceklerin bulunduğu her bir köşeye ilaç uygulanır. Buharlı ilaçlama özel bir makine ile ilacın sislenme yöntemi ile ortama uygulanışıdır. Sıvı ilaçlama da cihaz içerisine konulan ilaç püskürtme yöntemi ile böcek bulunan alanlara sıkılır. Jel ilaçlama da ise böceklerin geçtiği yollara jel ilaç sürülerek böceklerin ölmesi sağlanır.

Site İçi İlaçlamada İlaçlama Firmasının Önemi

Site içi böcek ilaçlama da özellikle hamam böceği ilaçlama çok mühimdir. Çünkü hamam böcekleri çok hızlı çoğalır. Site içi ilaçlama da site çevresinde fare varsa önlemleri en iyi şekilde alınmalıdır. Firmamız yılların verdiği tecrübe, eğitimli ilaçlama ekibi, en yeni teknoloji cihazları, Tarım ve Köy İşlerinden onaylı ilaçları ile profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Site ilaçlama konusunda yardıma ihtiyacınız varsa en kaliteli ve kesin çözümler ile hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button