Özellikle yaz aylarında en büyük sorunlardan biri sinekler, sivrisinekler ve böceklerdir. Bulunduğumuz ortamlarda bulunan bu haşereler sağlığımızı tehdit eder. Yiyeceklerimize pislik bırakarak direk hastalıklara yol açabilir. Ayrıca tensel temas ile bilhassa sivrisinek ısırması sonucu bulaşıcı hastalıklar nüksedebilir. Bu nedenle sağlığınızı korumak için size en güvenli ve kökten çözümü sunuyoruz. Sinek ilaçlama hizmetimiz ile sineklerden tamamen kurtulmanız mümkün olmaktadır. Haşereler yumurtlama yöntemi ile hızla çoğaldıklarından kendiniz ilaç yaparak sorunu kökten çözemezsiniz. Oysa firmamız size kesin ve net çözümler sunmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı özel sinek ilaçlarımız ile sinek sivrisinek, böcek, fare gibi tüm haşere için garantili ilaçlama yapıyoruz. İlaçlama firması olarak müşterilerimizin sağlık ve huzurunu ön planda tutuyoruz. Sineksiz rahat ve huzurlu bir hayat sürmeniz için tüm haşere sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır

Ev ilaçlama yöntemleri evde bulunan haşerenin çeşidine ve yoğunluğuna göre farklı olmaktadır. Firma ekibimiz evinizde tespit yapıp hangi ilaçlama tekniğinin uygulanması gerektiğine karar vererek en kesin çözüm olacak ilaçlama yöntemini uygulamaktadır. Evde yapılacak böcek ilaçlama yöntemleri şunlardır:

  • Sıvı İlaçlama
  • Buharlı ilaçlama,
  • Püskürtme ilaçlama,
  • Jel ilaçlama,
  • Fare ilaçlama.

Bu teknikler içerisinde en çok kullanılanı sıvı ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlamada kullanılan ilaçlar insan sağlığına asla zarar vermeyen ürünlerdir. Yalnızca açıkta gıda bulundurmamanız gerekir. Sıvı ilaçlama evde bulunan haşerenin ve evin durumuna göre püskürtme ve buharlama şeklinde uygulanabilmektedir. Jel ilaçlama daha çok kara Fatma ya da hamam böceği gibi hızla çoğalan böcek türleri için uygulanır. Fare ilaçlama yöntemi ile evde bulunan kemirgenlerin yok edilmesi amaçlanarak kafesleme yöntemi ile yapılmaktadır.

Ev İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmelidir

Ev ilaçlama işleminin yetkili bir firma tarafından yapılması çok önemlidir. İlaçlama esnasında kullanılacak ilaçlar ve ekibin ilaçlamayı ne kadar doğru uyguladığı önem arz eder. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile bakanlık onaylı ilaçlar ve işinde uzman ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Ev ilaçlama işini garantili ve güvenli şekilde yapmaktayız. En uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button