Yanlış ilaç ve uygulama yüzünden böcek ve haşereler çoğalmakta, birçok insanın sağlığı bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. Firmamız garantili ilaçlama uygulamaları ile olması mümkün olan bütün riskleri ortadan kaldırmaktadır. İlaçlama ekibimiz, böcek ve haşereler tarafından istila edilmiş olan yeri incelemekte ve doğru tespitlerde bulunmaktadır. Böcek ve haşerelerin yayılma oranları ve yuva yaptıkları alanlar tespit edilmektedir.

İlkel yöntemler ile uğraşmayan firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ile modern teknikler kullanmaktadır. Hijyenin olmadığı alanlarda böcek ve haşereler daha hızlı yayıldığından işe öncelikle hijyeni sağlamakla başlanmaktadır. Böcek ve haşereler ilaçlanmadığı takdirde, kaldıkları alanda geçirdikleri her dakikada daha tehlikeli olmaktadır. Maddi ve manevi açıdan zarar olan böcek ve haşere, en doğru ilaçlama yöntemi ile temizlenmektedir.

Kokusuz Böcek ve Haşere İlaçlama

İlaçlama yapılacak alan, ilaçlama esnasında kapalı tutulmakta ve öncesinde havalandırma gerçekleştirilmektedir. Kokusuz böcek ilaçlama birkaç saat içerisinde etkisini göstermekte ve böcekler ne kadar saklanırsa saklansın yok olmaktadır. Ciddi dikkat gerektiren bir iş olan böcek ve haşere ilaçlama, alanızda uzman ve eğitimli olan çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Eğer ilk etapta yapılan ilaçlama ile yumurtalar yok edilmezse, belirli bir aralıktan sonra tekrar ilaçlama gerçekleştirilmektedir. İnsanlara rahatsızlık vermeyen haşere ilaçlama uygulaması, direk haşere ile temas etmektedir. Jel ve kokusuz ilaçlama istenen etkiyi vermezse, kokulu ilaçlamadan da faydalanılmaktadır. Kapalı alanlarda yapılacak ilaçlama için çocuk ve bebekler, alandan uzaklaştırılmalıdır.

7/24 Böcek ve Haşere İlaçlama

Böcek ve haşerenin yoğunluğuna göre değişen ilaç teknikleri, genel anlamda başarılı olmaktadır. Özellikle Silivri gibi nüfusu kalabalık semtlerde böcek ve haşere sorunu yaygın bir şekilde görülmektedir. Erişkin böcek ve haşereye anında etki eden ilaçlar, yumurtalara daha uzun bir süre geçtikten sonra etki etmektedir.

Evlerin kuytu köşelerinde yapılan ilaçlama sonrası böcek ve haşereden tamamen kurtulabilirsiniz. Her ne kadar böcek ve haşere kirli alanlarda görülüyor olsa da kimi zaman temiz alanları da istila etmektedir. 7/24 olarak hizmet vermekte olan firmamız, ev veya iş yerlerini işgal eden böcek ve haşereler için en uygun ilaçlamayı kesin sonuç verecek şekilde yapmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now Button
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?