Şantiye içerisinde ya da çevresinde farklı türlerde böcekler ve haşereler meydana gelebilir. Şantiyelerde böcek oluşum diğer insan yaşamındaki böcek oluşumlarından daha fazladır. Şantiyelerde görülen zararlı böcekler farklı bölgelere gör değişiklik gösterir. Örneğin batıda olan bir şantiyedeki böcekler ile doğuda olan şantiyedeki böceklerin cinsi tamamen farklılık gösterir. Tüm bunların yanında coğrafi konumda önemlidir. Örneğin; ağaçlık bir alanda bulunan bir şantiyede fareler sık görülür. Yine hayvansal bölgelerde pire gibi haşereler de sıkça görülür. Şantiye ilaçlama ev ve iş yeri ilaçlamadan farklı olarak, genelde fumigasyon tekniği ile ilaçlama yapılır.  Şantiyelerde haşere ve kemirgen olan tüm böceklerden kurtulmak için böceklerin cinslerine en uygun olan ilaçlama teknikleri kullanılmalıdır.  Şantiyelerde böcek ilaçlama diğer alanlara oranla daha zor ve zahmetli bir işlem olduğu için mutlaka alanında uzman bir firma tarafından şantiye ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Şantiyelerde Görülebilecek Böcek Türleri

Şantiyelerde birçok böcek türü bulunabilir. Her bir böcek türü ise gerek direkt olarak gerekse dolaylı olarak şantiye çalışanlarına önemli ölçülerde zarar verebilir.  Şantiye alanlarında en çok görülen böcek türleri ise; hamamböceği, fare, ve pire gibi haşereler görülür. Tüm bu gibi böceklerin yanı sıra şantiye bulunduğu alana göre böcek türleri de değişir.  Her bir böceği öldürmek ise ayrı bir uzmanlık gerektirir. Her tür böceğe özel ilaçlama yapılması gerekir. Şantiye alanları geniş olduğu için ilaçlama yapılmadan önce mutlaka böceklerin cinsleri öğrenilmelidir. Bu yönde de haşere ilaçlama yapılmalıdır.

Şantiyeler İçin Böcek İlaçlama Fiyatları

Şantiyeler ve insanların yaşam alanları için ilaçlama yapan firmalarda aranması gereken en önemli özellikler, sağlık bakanlığınca onaylı olan ilaç türlerini kullanıyor olmalarıdır. Kullanılan ilaçların bilincinde olarak hareket ettiklerine ise kesinlikle dikkat edilmesi gerekir. Bazı ilaçlar etkisi nedeni ile hem böceklere hem de insanların sağlığına zarar verecek niteliktedir. Sağlık bakanlığınca onaylı olamayan ve denetlenmeyen böcek ilaçlama firmalarından kesinlikle hizmet alınmamalıdır. Bunlardan farklı olarak ta böcek ilaçlama firması fumigasyon tekniklerini iyi bilmelidir. Tüm bu özelliklere sahip olan firmamızdan en uygun fiyatlı şantiye ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button