Alanında uzman, deneyimli personellerin yer aldığı apartman temizliği hizmetleri profesyonel kademe verilmektedir. Randevu talebinde bulunmak için online formlar doldurulabilir. Aynı zamanda telefon ve Whatsapp hattı üzerinden istenilen gün ve saat için randevu almak mümkündür.

Çalışan personeller sertifikalı olup bina temizliği hizmetlerinde de yer almıştır. Kullanılan temizlik malzemeleri koku ve leke bırakmaz. Hizmetlerden memnun kalan müşteriler haftalık ve aylık periyotlarda sitelerini ve apartmanlarını temizletebilir.

Bina Temizliği Hizmetleri

Binanın tüm katları ve çevresi sayıları değişkenlik personeller tarafından derinlemesine temizlenmektedir. Binaların bodrum katlarında biriken çöplerin atılması da aynı hizmetlerin bir diğer kademesini oluşturuyor. İsteyenler için haftanın önceden belirlenmiş günleri için de haftada üç ya da dört gün aynı hizmetlerden faydalanmak mümkündür. Temizlik malzemeleri dışında teknoloji destekli temizlik makineleri de binaların genel temizliğinde aktif olarak kullanılıyor.

Hizmetlerden bir diğer seçeneği inşaat sonrası apartman temizliği oluşturmaktadır. Profesyonel destek olmadan çıkması çok zor kabul edilen tüm atık ve toz lekelerinin çıkarılması sadece bir gün içerisinde sağlanmaktadır. Daha sonra bina sakinleri tarafından temizlik kontrol edilebilir, tekrar üstünden geçilmesi gereken yerler personellere aktarılabilir. Fiyat teklifi almak için de hem telefon hem de online platformlar kullanılabilir. Haftalık ve aylık paketlere dahil olan müşterilere yüzde on ile otuz arasında değişen indirimler de yapılıyor.

Site Temizliği Hizmetleri ve Fiyatları

Profesyonel kademe yapılan bir diğer hizmet site temizliği adıyla lanse edilmekte ve ilgililere sunulmaktadır. Sitenin genelini kapsayan bu temizlik hizmetleri sitenin etrafındaki bahçeleri de kapsamaktadır. Sadece hafta içi değil cumartesi ve pazar günleri de kesintisiz hizmet alınabilir. Sitede havuz yer alıyorsa havuzların günlük ve haftalık bakımları da aynı uzman personeller tarafından yapılıyor. Yönetim firmaları telefon ile aranarak siteler için fiyat teklifi alınabilir, en yeni kampanyalardan faydalanılabilir.

Tamamen detaylı ve titiz bir şekilde yapılan temizlik hizmetleri tüm asansörleri ve çitleri de kapsıyor. Sitede yer alan apartmanlarda bulunan çöplerin atılması ve kısmi dezenfekte işlemleri de verilen ücretlere dahildir. Günlük hayatı etkilemeden yapılan temizlikler profesyonel olduğu kadar sessiz bir şekilde ifa edilmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button