Prefabrik evler toprağa daha yakın yapılar olduğundan böcek ve fare gibi haşereler daha sık görülür. Daha çok bahçe içinde tek katlı ya da dubleks şeklinde yapılan prefabrik evler yere daha yakın olması sebebiyle böceklerin daha kolay ulaşabildiği evlerdir. Yaz aylarında hamam böceği, karafatma, örümcek, karınca gibi böcek türleri sıklıkla görülürken kış aylarında da fare daha çok görülür. Yaz aylarında eve giren böcekler ortamını bulduğunda hızlı bir şekilde çoğalır. İyi bir böcek ilaçlama yöntemi ile ev böceklerden arındırılmazsa evi saran böcekler hastalıklara neden olur. Böcekler bulaşıcı hastalıkları çok fazla taşıdıklarından sağlığınız için tehdit teşkil edebilirler. Böcek İlaçlama işleminin uzman bir ekip tarafından derinlemesine bir temizlik şeklinde yapılması gerekir. Zira böcekler evin her yanına yumurta bırakmış olabilir. Ve derin bir temizlik yapılmazsa tekrar üreme başlayacaktır.

Prefabrik Evlerde Böcek Temizliği Nasıl Yapılır

Prefabrik evlerin bahçe içi ve toprağa yakın olması nedeniyle böceklerin kolay ulaşabildiği evler olması nedeniyle böcek temizliğinin tekrar böcek gelmesini engelleyici tarzda olması gerekmektedir.

Böcek ilaçlama teknikleri şunlardır:

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Buharlama tekniği ilaçlama
  • Fare istasyonları kurulması

Prefabrik evde bulunan böcek türüne ve böceğin çoğalma durumuna uygun ilaçlama tekniği ile ilaçlama yapılır. Hızlı çoğalan Hamam Böceği İlaçlama için sıvı ilaç püskürtme yöntemi ile evin en dip köşesi ilaçlanarak kapatılır. Pire gibi zıplayarak hızlı ilerleyen böcek türlerinde buharlama tekniği ile aynı anda evin her yerine ulaşım sağlanır.

Prefabrik Evlerde Böcek İlaçlama Firması

Prefabrik evlerde böceklerin yok edilmesi ve tekrar böcek gelmesini engelleyici iyi bir böcek ilaçlama garantisi veriyoruz. Firmamız tekrar böcek olmama garantisi ile böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Kış aylarında daha çok ortaya çıkan fareler için de Fare İlaçlama yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Prefabrik evlerde farenin gelebileceği noktalara fare istasyonları kurarak evinizi koruma altına alıyoruz. Profesyonel ilaçlama ekibimiz, teknolojik cihazlarımız ve Tarım Bakanlığı onaylı insan sağlığına asla zarar vermeyen ilaçlarımız ile böcek ve fare temizliğinde en iyi hizmeti veriyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button