Hastalığa neden olan böcekler, mutfağı olan bütün mekanlarda görülebilir. Kemirgen dünyasında fareler, insanları rahatsız eden hayvanların başında gelir. Kanalizasyonda yaşarlar ve buradaki pisliği mutfağa taşırlar. Fareler tiksindirici haşerelerdir. Bulundukları mekanlarda insanlara huzur vermezler. Özellikle bayanlar için fareli bir evde yaşamak imkansızdır.

Profesyonel Yöntemler Kesin Çözümdür

Kemirgen dünyasının bütün türlerini en iyi şekilde tanıyan profesyonel İstanbul haşere ilaçlama ekipleri, kısa sürede bu sürüngenleri ortadan kaldırıyor. Eski ve yetersiz yöntemler sadece bir kaç haşerenin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bütün bir koloniyi ortadan kaldırmak için profesyonel yöntemler gerekir.

Böcekleri ve farelerin geçiş noktalarını iyi bilen uzman ekipler, geçiş noktalarına özel jel tabancasıyla ilaç sıkar. Bu böcek ilaçlama yöntemi temiz bir yöntemdir ve ev ahalisi evi boşaltmak zorunda kalmaz.

Genel anlamda bütün binanın ilaçlanması, böcek, haşere ve kemirgen sayısının çok fazla olması durumunda gerçekleşiyor. Bütün binanın ilaçlanması için bu konuda çözüm odaklı hareket eden firma elemanları tercih edilmelidir. Genel yöntemde evdeki gıdalar da çıkarılmaktadır. Ev eşyalarını üzerin özel örtülerle örtülmektedir. Binanın iç kısmı tamamen kapatılmaktadır. Bu yöntem çok etkilidir ve garantili ilaçlama kategorisinde tercih edilen bir seçenektir.

Deneyim ve Tecrübe Önemlidir

İlaçlamanın başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için sertifikalı elemanlara ihtiyaç vardır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama hizmeti sunan firmalar, insan sağlığını ilk önemli konu olarak değerlendirmektedir. Püskürtme yöntemi, jel yöntemi ve genel ilaçlama yöntemi, bu kategoride tercih edilen yöntemlerdir. İstanbul’un birçok semtine ilaçlama hizmeti veren firma, Beyoğlu, Şişli, Şile, Çekmeköy, Büyükçekmece, Kadıköy, Üsküdar ve Bağcılar gibi birçok önemli semte hizmet taşımaktadır.

Bu sektörde en çok karşılaşılan böcek türleri hamam böcekleridir. Hızlı üreyen ve tek seferde 40 yumurta yapabilen bu böcekler, bir yılda 120 defa yumurtlayabilmektedir. Kısa sürede üreyen bu kara böcekler, aynı zamanda tiksinti vermektedir. Türkiye’deki türleri zararlı değildir. Ancak dünyada çok zararlı olan türleri vardır.

Kış aylarında kalorifer arkasından çıkan kalorifer böcekleri, evin her yanını sarabilir. Keneler, pireler, tahta kuruları, kelebekler, sinekler, sivri sinekler ve arılar, hayatımızı işgal edebilir. Bu böceklerden kurtulmanın en kolay yolu, bu konuda uzman olan ilaçlama firmalarının tercih edilmesidir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button