Pireler özellikle bahar aylarında ortaya çıkan, zıplayarak yer değiştiren ve çok hızlı hareket eden küçük ısırgan canlılardır. Pirelerin doğal yaşam alanları sıcak kanlı hayvanların ve insanların ciltleridir. Kedi köpek gibi tüy yoğunluğu fazla hayvanları daha tercih eden pireler kuş, tavuk, ördek, güvercin gibi evlerin bahçelerinde ya da kırsal alanlarda sıklıkla beslenen hayvanlar aracılığıyla da bulaşıp yayılabilirler.

Pire Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Pire varlığı kaşıntı, kızarıklık ve ciltte ufak ufak kırmızı noktalarla kendini belli eder. Pireler küçük ve hızlı oldukları için her seferinde gözle görülmeyebilirler, bu yüzden belirtiler fark edildiğine öncelikli bir uzman doktora görünülmeli ve ısırığın cinsi teyit edilmelidir. Pire ısırığı ise bu durum ilaçlama gerektiren bir durumdur ve pire ilaçlamaiçin bizim firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İlaçlama işi öncelikle yaşadığınız ev ve kullandığınız eşyalardan başlar. Bu durumun tespiti ve ilaçlama konusunda her türlü sorununuz için size kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Pire İlaçlamada Kullanılacak Özel Yöntemler Nelerdir?

Pire ilaçlama için öncelikle evinizin içinde ya da yakınında bulunan evcil hayvanlar için ilaçlama yapılmalıdır, bu konu veteriner hekimlerin uzmanlık alanına girmekte ve evcil hayvanların pire yani dış parazit ilaçları veteriner hekimlerden temin edilmektedir. Daha sonrasında ise evinizin uç ve dip noktaları başta olmak üzere özel ince uçlu sprey makinalarıyla ilaç uygulaması yapılmaktadır. Böcek ilaçlama işi için de aynı yöntem kullanılarak evinizin tüm alanları haşerelerden başarıyla uzaklaştırılır. Kullanılan spreyleme makinasının uzun borusu sayesinde dolap altları, depolar ve tezgah altları gibi elle ulaşılamayan noktalar da hızlı ve etkili biçimde ilaçlanır. Firmamız evinizde fare gözlemlemeniz durumunda fare ilaçlama için de hizmet vermektedir.

Her Türlü İlaçlama İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman personel kadromuzla sizlere ilaçlama konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizlere telefon ya da web sitesi yoluyla ulaşabilir ve ilaçlama için randevu talep edebilirsiniz. Firmamız dönemsel olarak ve tedbir için yapılan ilaçlamalar konusunda da siz değerli müşterilere yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button