PASTANE & CAFE & FIRIN İLAÇLAMA

Fare ve böcekler özelikle fırın ve pastane-cafe  gibi nemli sıcak ortamları severler ayrıca bu alanlarda yiyecek çeşitliliği de oldukça fazladır. Pastane gibi üretim yapılan alanlarda sürekli yani periyodik ilaçlama önerilmektedir. Sebebi üretim yapılan alanlara fazla mal girişi olmasıdır. Alınan yumurta susam un çeşitli yeşilliklerle birlikte gelen böcekler bu alanlara kolaylıkla nüfus eder ve varlıklarını sürdürürler. Bulundukları nemli ortam çok daha hızlı çoğalmalarını sağlar.

Pastaneler-cafe -fırınlarda sağlık açısından bir çok hastalığa sebep olabilen hamam böceği ve çeşitleri, gümüşcül, kara böcek bulunur. Fare de pastanelerde sıklıkla görülür. Pastane ilaçlamalarında kokusuz sıvı ilaç ve yemleme yapılan jel ilaç kullanılır. Pastane cafe ilaçlamaları hem müşteri hem de çalışan sağlığını riske sokar. Hamam böceği bulunan bir pastanede çalışan kişilerin evlerinde hamam böceği bulunma olasılığı yüksektir. Kıyafet değişimi sırasında bir böcek kolaylıkla eve taşınıp orada da üreyebilir.

Lider sosyal hizmetler kaliteli ilaçları alanında uzman personeli ile İstanbul’un neresinde olursa olsun her zaman siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Bilinçsizce veya tecrübesiz yetkisiz firmalara yaptırılan ilaçlamalar sizlerin ve müşterilerin sağlığını tehdit ederek zehirlenmelere yol açabilir geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir. Kaliteden ve sağlığınızdan ödün vermeden her türlü haşere ve kemirgen sorununuzu çözmeyi siz müşterilerimize tahüt ederiz.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİZNİZ.

TEL:0216 345 18 45

TEL:0216 345 18 46

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button