Oteller için gerçekleştirilecek olan haşere ilaçlama büyük öneme sahiptir. Bunun aslına bakılırsa birçok sebebi bulunuyor.

– Her yıl yiyecek ve içeceğin müşteri için otellere taşınması

– Yurtiçi ve yurtdışı insanların sürekli otele girip çıkması

– Müşteriler tarafından bavullarla taşınan yiyeceklerle ya da giysilerle gelen böcek türleri

Bu sebeplerden dolayı mutlaka profesyonel bir anlayışla ilaçlama desteğinin gerçekleştirmesi periyodik olarak yapılmalıdır. Özellikle uygun ortam koşulları, yemek ve su ihtiyacı gidermesi gibi etmenler nedeniyle, farklı böcek türleri otellerde daha güçlü ve hızlı şekilde üremektedir.

 

Prestij İçin Özel İlaçlama Hizmeti

 

Farklı mevsimlerde oteller için şüphesiz müşteri memnuniyeti büyük öneme sahiptir. Bunu gerçekleştirmek adına saygınlık yaratmak gerekir. Özellikle temizlik ve hijyen bakımından oteller daima steril halde kalmalıdır. Bu durum hem görsel açıdan hem de insan sağlığı kapsamında gerçekleşmelidir.

 

Özellikle farklı haşerelerin otellere hücum etmesi nedeniyle, yapılacak olan çalışmalar daha da önemli hale gelmektedir. Saygınlık yaratmak ve insanların farklı yerlerde otelleri olumlu şekilde anlatması için mutlaka yaz aylarının başa ve ortalarında profesyonel böcek ilaçlama gerçekleştirilmesi gerekir.

 

Özel Malzemelerle Otel İlaçlama Hizmeti

 

Sıcak ve nemli hava koşulları, doğru ortam ve her türlü gıda ile su zenginliği nedeniyle oteller adeta böcek türlerinin hücumuna uğrar. O yüzden doğru şekilde ele alınması gereken ilaçlama hizmeti, kaliteli ilaç çeşitleri ile gerçekleştirilmektedir. Genelde kokusuz ve sıvı ilaç türleri otellerin farklı yerler için kullanılır. Durumun zorluğuna bağlı olarak katı ilaçlar veya jel ilaç çeşitleri de ön plana çıkmaktadır. Doğru ekipman ve alanında profesyonel hale gelmiş uzman bir kadroyla, otellerin her kısmı kısa süre içerisinde tüm zararlılardan tamamen arındırılmaktadır.

 

Otellerin Farklı Yerler İçin İlaçlama Desteği

 

Özellikle mutfak bölümü başta olmak üzere odalar, koridorlar, lobi ve otelin yiyecek depo olanların mutlaka periyodik ilaçlama desteğinden geçmelidir. Böylece sezon açılmadan tamamen steril, hijyenik ve temiz otel kalitesiyle müşteriler güven içerisinde ağırlanabilir.

 

Ayrıca güvenilir bir destek almak adına mutlaka Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve yetki belgesine sahip firmalardan destek almaya özen göstermelisiniz. Böylece çok daha büyük bir prestij ve saygınlık üzerinden müşteri memnuniyeti ile geniş bir potansiyel yakalanabilir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button