Özellikle pansiyon ya da otel gibi her yıl sayısız insanın konakladığı ve aynı zamanda birçok değişik gıda ürünleri ile birlikte suyun değerlendirildiği bu tür yerlerde, hijyen ve steril alan büyük bir önem arz eder. Üstelik turizm bölgesi olarak Türkiye’de sadece yurt içi değil yurt dışından daha yoğun bir talep bütün mevsimler boyunca gelmektedir ile bu yüzden hijyen ve insan sağlığı her daim en üst seviye tutulmalıdır. Üstelik gıda ve su ürünlerinin bu mekanlara giriş yaptığı zaman, aynı şekilde farklı böcek türleri de yoğun bir şekilde girmektedir. Yiyecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri zenginliği olduklarından dolayı buraya kısa bir süre içerisinde yoğun bir şekilde yuva yapmakta ve çoğalmaktadırlar. Bu yüzden profesyonel bir kapsamı altında ilaçlama hizmetinin alınması gerekir.

Oteller için profesyonel bir çalışma

Otel ya da pansiyonların tüm farklı noktalarına çok kısa bir süre içerisinde giriş yaparak şu almak suretiyle kötü bir kokuya yerken aynı zamanda görsel anlamda da insanların bütünüyle kaçmasına sebep olacak farklı haşere türleri, buna paralel olarak insan sağlığını da yüksek bir seviyede tehdit etmektedir. Bu da pansiyon ve oteller için prestij kaybına yanında getirmekle ve müşteri kaybını ortaya çıkarmaktadır. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir şekilde hizmet veren firma kapsamında mutlaka böcek ilaçlama hizmeti titiz bir çalışma altında gerçekleştirilmelidir. Bu işlemi özel bir ekip ile tamamen kokusuz sıvı ya da jel bir ilaçlama kapsamında yapılması ile birlikte, zararlar tamamen temizlenmekte ve yuvaları da bulunan noktalarda yok edilmektedir.

Periyodik bir şekilde otel ve pansiyonlar için böcek ilaçlama hizmeti alınmalıdır

Mutlaka bu konuda profesyonel bir destek veren firma kapsamında periyodik olarak bu hizmet alınmalıdır. Tamamen sessiz bir şekilde müşterilerin herhangi bir biçimde rahatsız etmeyerek yapılan bu işlemler sayısı, otel ya da pansiyonlar prestij işlerini yükselterek her daim saygınlığını koruma şansını elde edebilmektedirler. Tabii bu işlemlerin her daim özellikle yaz aylarının başlarında ve ortalarında düzenli şekilde yapılmasının gerektiğini de önemli söylemek gerekir. Bu sayede tamamen steril ve hijyenik bir şekilde müşteriler ağırlanabilir.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button