Ortak yaşam alanlarının temizliği sağlık açısından büyük bir önem taşır. Bundan dolayı düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Özellikle ortak yaşam alanı içerisinde yer alan binaların düzenli bir şekilde temizlenmesi hijyen açısından gereklidir. Bunun için bu konuda firmamızdan profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamız temizlik sektörü içerisinde geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile size hizmet verir. Bu sayede kaliteli hizmet anlayışı ile tanışabilirsiniz. Özellikle binaların temizliği konusunda uzman personel ile size yardımcı olunmaktadır. Bina içleri sağlıklı bir şekilde temizlenerek size teslim edilir. Lider sosyal hizmetler firması olarak her işlem garanti kapsamı içerisinde müşterilerimize sunulmaktadır.

Bina Temizliği Ayrıntıları

Bina temizliği ayrıntısında daire kapılarının dıştan silinmesi de yer almaktadır. Bu sayede kapılarınız daha temiz olacaktır. Bina içerisinde en çok toz alan bölgelerden bir tanesi posta kutularıdır. Bu alanların hijyenik olması isteniyor ise düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Firmamız bu alanı tozdan arındırarak kaliteli bir şekilde temizliğini yapar. Merdiven korkuları da ayrıntılı bir şekilde silinir. Bu temizlik işleminde kaliteli temizleyici ürünler kullanılır. Bu sayede ortam daha hijyeniklik kazanır. Camların silinmesi uzmanlık isteyen bir konudur. Leke bırakılmadan profesyonel bir temizlik işlemi yapılır. Paspaslar da tozlardan arındırılır. Ayrıca bina içerisinde örümcek ağları var ise temizlik işlemi detaylı olarak yapılır. Apartman giriş kapısı üzerinde yapıştırılan reklam araçları da firmamız tarafından temizlenir.

Ofis Temizliği Ayrıntıları

Ortak yaşam içerisinde yer alan ofislerin de temiz olması gerekir. Temiz olan bir ofis iş verimliliğini de etkiler. Bunun için düzenli olarak bu hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Ofis temizliği uzmanlık ve detay isteyen bir konudur. Masaların ve bilgisayarların temizliği konusunda firmamız hassas bir işlem yürütür. Genel temizlik işlemi sırasında herhangi bir noktaya zarar verilmez. Çöplerin toparlanması, masaların silinmesi profesyonel olarak yapılır. Ayrıca ofisinizde bulunan camların temizliği de uzman personel tarafından yapılır. Firmamız tüm bu hizmetini yasal çerçeve içerisinde müşterilerine sunmaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde size sunduğumuz hizmet ilkelerimizden yararlanabilir ve ortak alanlarınızın temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button