İnsanların bulunduğu hemen her yerde görülen haşereler başlarda evler olmak üzere ofis ve işyerlerinde de sıkça bulunurlar. Bu durumda insan sağlığını tamamıyla etkilediği için yaşam kalitesi diye bir olgu kalmaz. Özellikle haşerelerden böcek, fare gibi canlıların yaydıkları mikrop ve ısırma zehirleme sonucu yaşattıkları durum son derece zarardır. Sıcak havalarla birlikte artan haşere yoğunluğu profesyonel bir ilaçlama firması tarafından da ölçülür ve buna göre önlemler alınır. Haşere olsun olmasın bu tür alanlarda periyodik ilaçlama her zaman dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

İnsanların aktif olduğu yerlerde kuşkusuz ilaçlamanın da bazı çeşitleri mevcuttur. Bunlardan en çok kullanılanı sıvı ilaçlar ile yapılanıdır. Genelde bu ilaçlamada püskürtme ya da buharlama teknikleri profesyonelce uygulanmalıdır. Son zamanlarda uygulamada fazlasıyla tercih edilen buharlama tekniğinde haşerelere karşı en etkili çözüm olduğu kanıtlanmıştır. Mesela fare ilaçlama söz konusu olduğunda bulunan yaşam alanının mümkün olduğunca kısa ve net bir şekilde eski haline dönüştürülmesi profesyonel bir firma tarafından olmazsa olmaz noktadır. Zira fare kemirgendir, mikrop ve bakteri taşır ve çok hızlı ürerler.

Kokusuz İlaçlama Hizmeti

Kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme şeklinde uygulanır. Bu yöntemde işyeri ya da ofisin boşaltılmasına gerek yoktur. Günün her saatinde hatta hatta çalışma saatleri içinde bile bu işlem profesyonelce uygulanabilir.

  • Böcek ilaçlama profesyonel bir ekip gerektirir.
  • Yaşam alanlarında bulunan haşerelere bir an evvel önlem alınmalıdır. Zira hızlı üreyip çoğalma söz konusudur.
  • Ev ve işyerlerinde uygulanacak ilaçlama yöntemlerinde profesyonel yardım almak insan sağlığı için önemli olan bir detaydır.
  • Unutulmamalıdır ki her böcek için ayrı bir ilaçlama söz konusudur. Bu da profesyonelliği gerektirir.

Böcek ilaçlama mutlak surette profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kullanılan ilaçların Sağlık Bakanlığından onaylı olması, insan sağlığını hiçe sayan ürünler olmamasına dikkat edilmelidir. Profesyonel bir ilaçlama firması olarak müşterilerimizle ilgili haşereye karşı yapılacak sistemler öncesinde konuşulur ve işlem uygulanır. Misyonumuz ilgili yaşam alanını eski haline hızlı ve sıfır sorunla tekrar kavuşturabilmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button