Böcekler daha çok nemli ortamlarda oluşup hızla üreyebilen haşerelerdir. Bu nedenle mutfak ortamında böcek oluşumuna uygun nemli ortam bulurlar ve hızla çoğalırlar. Özellikle hamam böcekleri aldıkları bir yumurta ile defalarca yavrulayan ve çok hızlı çoğalan böceklerdir. İyi bir Hamam Böceği İlaçlama ile kökten çözüm bulamazsanız bir köşede kalan küçük bir yumurtadan bile hızla çoğalarak bir iki gün içinde mutfağınız böcekle dolacaktır. Profesyonel ilaçlama firmaları böcekleri tamamen temizleyip bir daha oluşmaması için gerekli ilaçları kullanarak böceklere kökten çözüm sağlamaktadır. Böcekler mutfak ortamında ürediklerinde sağlığınızı tehdit eder. Zira böcekler birçok bulaşıcı hastalığın en iyi taşıyıcılarıdır. Mutfakta yiyeceklerinizle ya da yiyeceklerinizi koyduğunuz yerler ile temas ettiklerinde taşıyıcısı oldukları hastalıklar size de bulaşacaktır. Böcekler hasta olmanıza neden olabilecek zemin hazırlar. Bu sebeple mutfakta böcek oluşumu çok tehlikelidir ve acilen profesyonel bir ekip tarafından kökten yok edilmelidir.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Siz kendiniz böceklerden kurtulmak için piyasada satılan böcek ilaçları ile evinizi ilaçlayabilirsiniz. Ancak kendi yaptığınız ilaçlama böceklerden tamamen kurtulmanızı sağlayacak yeterlilikte olmadığından çözüm olmayacaktır. Boşa zaman ve para harcamadan profesyonel bir böcek ilaçlama firması çağırarak böceklerden sonsuza dek kurtulmalısınız. Böcek ilaçlama firmaları böcekler için aşağıdaki ilaçlama yöntemlerini uygularlar.

  •         Jel ilaçlama,
  •          Buharlama tekniği,
  •         Püskürtme tekniği,
  •         Fare istasyonları.

Jel ilaçlama yönteminde böcek ilaçlama firması uzman ekibi böceklerin geçtiği tüm yolara etkili bir jel ilaç sürerler. Buharlama tekniğinde ULV isimli makine ile ilaçlama firması ekibi tüm evde buhar verip sislenme şeklinde ilaçlama yapar. Püskürtme ilaçlama yönteminde de yine ULV isimli makine ile sıvı ilaç püskürterek tüm ev ilaçlanır. Fare istasyonları da fare bulunan evlerde Fare İlaçlama yöntemi olarak uygulanan tekniktir.

Böcek İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmeli

Evinizde böcekler varsa ve böcek ilaçlama firmasına evinizi ilaçlatarak böceklerden tamamen kurtulmak istiyorsanız işinde uzman bir böcek ilaçlama firması ile çalışmalısınız. Böcek İlaçlama hizmeti veren firmamız yılların verdiği tecrübe ile işinde uzman eğitimli ekibimiz ve yeni teknoloji cihazlarımız ile sizlerin hizmetindedir.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button