Hamam böcekleri özellikle sıcak yaz aylarında nemli ortamlarda hızla üreyen bir böcek çeşididir. Mutfaklarda daha çok görülmesinin sebebi hem mutfağın daha nemli olması hem de yiyecek bulabilmesidir. Yemek pişirip yediğiniz ve gıdalarınızın saklandığı yer olan mutfakta hamam böceği görülmesi çok riskli bir durumdur. Çünkü hamam böcekleri bulaşıcı hastalıkları yoğun olarak taşıyan bir böcektir. Yiyeceklerinizle teması sonucu bıraktığı bakteri ve mikroplar sağlığınızı tehdit eder. Hamam böceği ilaçlama çok dikkatli ve derinlemesine yapılması gerekir. Zira hamam böcekleri bir çiftleşme sonrası aldıkları yumurtayı uzun süre çoğalma amaçlı kullanabiliyor. Bu da çok hızlı üreme sağlıyor. İyi temizlenmediğinde bir tek yumurta bile bir köşede kalsa bir kaç gün içinde birçok böcek yine mutfağınızda gezmeye başlar.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Hamam böcekleri gibi hızla çoğalan böcekleri kendiniz temizlemeniz olanaksızdır. Normal ilaçlama esnasında bir köşede kalan bir yumurta tekrar üremelerine sebep olur. Bu nedenle Böcek İlaçlama işlemi işinde uzman bir ilaçlama firması tarafından yapılmalıdır. İlaçlama firmaları şu yöntemleri kullanarak ilaçlama yaparlar.

  • Jel ilaçlama yöntemi,
  • Sıvı ilaçlama,
  • ULV ilaçlama,
  • Fare ilaçlama.

Evde bulunan ve çoğalan böceğin türüne ve çokluğuna uygun ilaçlama yöntemi ile evler böceklerden temizlenir. Jel ilaçlama böcek yuvalarının yakınına sürülen jel ile böcek ölümlerini sağlar. Sıvı ilaçlamada özel makineler ile sıvı ilaç evin her köşesine püskürtülür. ULV ilaçlama da özel makineler ile soğuk sisleme yapılır. Bu sis içinde kalan tüm böceklerin yok edilmesi amaçlanır. Fare ilaçlama fare zehirleri ile yapıldığı gibi fare istasyonları kurulması ile kökten çözülür.

Böceklere Kökten Çözüm

Böcek ilaçlama işleminin işinde uzman kadrolar tarafından yapılması gerekir. Böcek ilaçlama işinde firmamızdan faydalanabilirsiniz. Yıllardır böcek ilaçlama işi yapan firmamız ilaçlama işinde uzman ekibi, Tarım Bakanlığı’ndan onaylı böcek ilaçları ve en yeni teknoloji ile çalışan makineleri ile sizlere hizmet vermektedir. Evinizde böceklere kökten çözüm bulmak ve haşereden tamamen arınıp kurtulmak istiyorsanız arayın size yardımcı olalım. Müşteri memnuniyet için çalışan firmamız ile böcek ve haşere derdinden kurtulun.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button