Verdiğimiz hizmet aynı zamanda bir memnuniyet garantisidir. Bu nedenle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini garanti kapsamında kabul ediyoruz. Merdiven temizleme şirketleri, apartman sakinlerinin masraflarını en aza indiren apartman sakinleri için en büyük gider kalemlerinden biridir. Bu artışla birlikte, bizim gibi merdiven ve apartman temizliği şirketlerine olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Bu sorunu bilerek, gerekli altyapıya ve personel eğitimine büyük önem veriyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Merdiven temizleme şirketi olarak önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmetler sunmaktır. Ayrıca diğer artılarımızı listelemeniz gerekirse;

Önceliğimiz profesyonel ve kurumsal bir hizmettir. Hizmetimiz boyunca bu anlayışı kesinlikle hissedeceksiniz.

Personelimiz iş yerinde eğitilmiştir. Yeterli deneyim elde edene kadar staj mantığı ile deneyimli kadromuzla çalışıyoruz.

Fiyatlandırma politikamız, hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden mümkün olan en düşük rakamlar temelinde belirlenir. Özellikle çok sayıda daireli dairelerde, merdiven temizleme ücretleri çok makuldür. Bizi aramalı ve site temizliği gibi özel durumlar için fiyat sormalısınız.

Bakım için gerekli olan aletler, malzemeler ve temizlik malzemeleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kullanacağımız kimyasallar genel amaçlı temizleyicilerdir ve çok az faydalı özelliğe sahip olanlar tercih edilir.

Multidisipliner destek servisi. Çalışan sayısı, çok sayıda daireye sahip olan dairelerde 1’den fazla olabilir.

Merdiven Temizleme Fiyatları

Merdivenleri temizleme fiyatları dairedeki dairelerin sayısına ve çeşitli gereksinimlere göre değişmektedir. Sizden istediğimiz bilgileri bize arayarak bizi arayarak, size en iyi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu, tüm insanların girdiğiniz zaman sizin gibi kokan dairelerde yaşama ve temiz görünümleriyle iç mekanı tazeleme isteğidir. Bu talebi karşılamak için apartman yöneticileri, bugün profesyonel hizmetler sunan temizlik şirketleri ile de ilgilenmektedir. Böylece, uzmana teslim edilen daireler beklendiği gibi temiz ve hijyeniktir. Dairenin büyüklüğüne göre, yeterli sayıda katılımcı temizlik düzenlemektedir. Bu bina temizliği kapsamı ve gerçekleştirilecek zaman aralıkları belirlenir ve böylece her iki tarafta da tatmin edilmesi gereken bir durum yaratılır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Bir daireyi temizlemek uzmanlık gerektirir ve özel olarak eğitilmiş bir ekip tarafından yapılmalıdır. Özel ekipman ve modern ekipmanla üretime ek olarak, daireyi temizlemek için kullanılan temizlik malzemeleri de özel olmalıdır.

Tüm bu donanıma sahip temizlik şirketi çalışanları, gerektiğinde ve sözleşmeye uygun olarak her gün düzenli olarak daireye gelmekte ve merdiven, asansör, otopark ve bahçe gibi dairenin ortak parçalarını temizlemektedir. Sırasıyla gerçekleştirilen bu temizlik için, bina önce yukarıdan aşağıya doğru süpürülecek ve tüm çöpler temizlenecek, ardından tüm bina özel temizlik ürünleri ile temizlenecektir. Zeminin yanında, merdiven korkuluğu, zemin düğmeleri ve asansör aynaları temizlenecektir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button