Günümüzde apartman temizliği bir sorun haline gelmekte ve temizlik ihtiyacı tam anlamı ile karşılanamamaktadır. Başarılı genel temizlik elemanlarına sahip olan firmamız, apartman temizliği hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Her büyüklükteki apartmanlar, en iyi şekilde temizlenmektedir. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız, tüm yasa ve kurallara uygun bir şekilde çalışmaktadır. Apartman temizliği hizmeti hijyenik olarak belirli bir standartta verilmektedir.

Firmamızda çalışan temizlik elemanları, TSE damgalı temizlik ürünlerini tercih etmektedir. 0 müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, insan sağlığının yanı sıra çevre sağlığına da önem göstermektedir. Her apartman için yeni bir ekipman kullanılmakta ve asla eskisi tekrar kullanılmamaktadır. Son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleşen site temizliği için gereken önem verilmektedir.

Bulaşıcı Hastalıklardan Korunmak İçin Apartman Temizliği

Müstakil evlerin aksine bina temizliği daha çok önemlidir. Asansör tuşlarından apartman trabzanlarına kadar en ince ayrıntısına kadar temizleme işlemi gerçekleşmektedir. Merdivenler iyi bir şekilde silinmekte ve apartmanın dış çevresinin temizliğine de önem verilmektedir. Apartman temizliği sırasında hem iç hem de dış temizliğe önem veren firmamız, eskimiş çöp kovalarını yenisi ile değiştirmektedir.

Apartman temizliği esnasında doğru ekipman kullanılmakta ve merdivenlerdeki en zor lekeler bile çıkarılmaktadır. Daha kaliteli temizlik için gereksiz materyallere başvurulmamaktadır. Aparman sakinlerinin ortak bir şekilde kullandıkları asansör bile en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Apartman temizliği ile birlikte apartmana konfor ve huzur egemen olmaktadır.

Nitelikli Personellerle Apartman Temizliği

Yüksek katlı apartmanlarda yaşayan insanlar, birçok insanın bir arada olmasından dolayı yaşanan temizlik problemi ile uğraşmaktadır. Temizlik sektörü içerisinde bilinen ve güvenilen bir firma olan firmamız, nitelikli personeller ile çalışmaktadır. Apartmanların kuytu köşelerine kadar en ufak bir leke kalmayacak şekilde temizlik gerçekleşmektedir.

Tahmin edilenden çok daha fazla kirlenen apartmanlar, nitelikli temizlik personelleri ile pislik ve lekelerden arındırılmaktadır. Belirtilen saatte temizlenmesi için konuşulan apartmanda olan nitelikli personellerimiz, en iyi tekniklerle temizlik işlemine başlamaktadır. Apartman girişi ve merdivenler itina ile temizlenmekte ve apartmandaki camlar silinmektedir. Apartmanın durumuna göre ayrıntılı bir temizlik planı yapılmakta ve plana harfiyen uyularak temizlik tamamlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button