JEL İLAÇLAMA

Jel ilaçlama

Haşereler bizler için ciddi sorunlardan bir tanesidir. İnsanlara farklı şekillerde zarar veren haşerelerden kurtulmak için pek çok yöntem denenmektedir. Bu güne kadar denenen yöntemlerden en iyisi ilaçlama yöntemi olmuştur. Tabi ki günümüzde pek çok farklı türde ilaçlama yöntemi yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de jel ilaçlamadır.

Jel ilaçlama bulunduğunuz ortamları haşerelerden tamamı ile temizlemenin en etkili yöntemlerinden bir tanesidir. Bu ilaçlama sayesinde haşereler kısa sürede ölür. Ölü haşerelerle beslenen diğer haşereler de haşerenin vücudundaki ilaçtan etkilenerek ölürler. Böyle devam eden zincir sonrasında toplu ölüm olur.

Firmamız sizlere jel ilaçlama konusunda en kaliteli hizmeti vermekten büyük mutluluk duymaktadır. Müşteri memnuniyeti bazlı çalışan firmamız 2008 yılından beri her geçen gün daha da iyiye giderek çalışma hayatını sürdürmektedir. Enerji sektöründe isminden sıklıkla söz ettirmeyi başaran firmamız müşavirlik, süpervizörlük, mühendislik, kontrolörlük, sistem kurulumu ve endüstriyel doğalgaz mekanik tesisat alanlarında ciddi başarılara imza atan bir kuruluş olmuştur. Müşterilerinin desteğini kısa sürede arkasına almayı başaran firmamız, istikrarlı ve sürekli olarak büyümeye devam etmektedir. En iyisi olma yolunda hızla ilerleyen firmamız şimdilerde birbirinden deneyimli mühendislerle oluşturduğu kadrosuyla büyün doğalgaz dağıtım işini yapan şirketlerin dinamizmini birleştirmek için durmadan çalışmaktadır. Çalışmalarının gerektirdiği tüm kurallara uyan firmamız Epdk’nin verdiği yapım hizmet sertifikası kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir. Verilen yapım hizmet sertifikasının içerisinde yer alan bütün kategorilerle ilgili yeterli donanıma sahip olan firmamız müşterilerine kalitesini sürekli olarak ispat etmektedir. Bu doğrultuda kalitesini kalite belgesi ile kanıtlamakta hiçbir mahsur görmeyen firmamız diğer kuruluşlar için de uygun çözümler bularak mükemmelliğini üst noktalara taşımaktadır. Firmamızın verdiği hizmetler sadece haşere ilaçlama ile sınırlı değildir. lng, cng dönüşümleri fizibilite, Lpg dolum tesisleri projeleri, avam, etüt, proje kontrol, detay ve tatbikat projelendirme, teknik ve yapım şartnamelerinin hazırlanması, işletme müşavirliği, malzeme kontrol ve saha kontrol hizmetleri gibi daha pek çok hizmet firmamızın kaliteden ödün vermeden vermiş olduğu hizmetler arasındadır.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button