Çalışma ortamımız günlük yaşamımızda en çok vakit geçirdiğimiz yerdir. Günde en az 7 saatimizi geçirdiğimiz yeri geldiğinde öğlen yemeğimizi yediğimiz yerdir işyerimiz. Doğal olarak çalıştığımız masadan tutun da kağıtlarımızı attığımız çöp kovasına veya öğlen molasında ağzımızı değdirdiğimiz kahve fincanına kadar aklımıza gelen elle tuttuğumuz her şey bize hijyen konusunda güven vermelidir. İşyerimiz özellikle kalabalık ise her türlü mikroba, alerjiye, solunum yolu hastalıklarına daha çok yakalanma riskimiz vardır. Bütün bu riskler hem çalışanların kendi hatalarından hem de işyerinin uygun koşullarda temizlenmemesinden kaynaklanabilir. O nedenle çoğu işyerlerinde temizlik işleri firmalar tarafından yapılmaktadır. Özellikle böcek ilaçlama firmaları profesyonel olarak çalıştıklarından bu alanda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptirler. İşyerinizi detaylı olarak belli periyotlarda temizlemek, olası böcek ve haşerelerden korumak için firmamızdan randevu alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız alanında hem ekip olarak hem de teknik olarak ileri düzeyde bilgiye sahiptir.

İşyeri Ortamı Ve Temizlik

Yukarda da bahsettiğimiz gibi özellikle kalabalık işyerlerinde temizlik en önemli konudur. Sürekli insan hareketinin olduğu veya öğlen yemeğinin işyerinde yenildiği yerlerde temizlik normal yerlere göre daha fazla önem arz etmektedir. Öğlen molasında yemeğe çıkmayıp masasında sandviç yiyen bir personelin yemek kırıntılarından tutun da unutkanlıkla sifonu çekilmeyen tuvalete kadar akla gelebilecek en dikkatsizce yapılan hareketlerimiz işyerlerimizin temizlik anlamında bize tehdit oluşturmasına sebeptir. Bilindiği gibi fareler pis ortamlarda ürerler ve mikrop saçarlar. Yemek artıkları ve bu artıkların kokusu onların hassas burunlarınca hemen algılanır. Böceklerin yanı sıra fare ilaçlama hizmetimiz ile de işyerinizde ofisinizi, mutfağınızı ve diğer tüm alanları temizleme konusunda bize güvenebilirsiniz.

Çalışan kişiler olarak hepimizin birtakım hobileri mutlaka vardır. Yoğun iş temposu sonucunda stres atmak adına olsun veya dinlenmek adına olsun, hafta sonları piknik alanlarına giderek dinlenmeyi tercih edebiliriz. Açık alanda dinlenmek, haftaya zinde başlamak adına pire, akrep gibi çok küçük böceklerle tanışıp bunları işyerine taşımak gibi bir durumumuz olabilir. Veya çok sevdiğimiz evdeki evcil köpeğimizden fark etmediğimiz birkaç pireyi ofisimize beraberimizde getirebiliriz. Yine kendi dikkatsizliğimizden veya farkında olmamamızdan kaynaklı temizliği tehdit edici davranışlarımız tüm işyerimizi ve diğer çalışan arkadaşlarımıza sağlık açısından tehdit oluşturur. Bu tip başlıklarda olduğu gibi pire ilaçlama hizmeti de firmamızın işyerlerine sunduğu kaliteli hizmetlerden biridir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button