İŞYERİ İLAÇLAMA

İnsanlar hayatlarını sürdürebilmek için çalışmak zorundadırlar. Her gün kalkıp gittiğiniz bazen evlerimizden daha fazla vakit geçirdiğimiz işyerlerimiz in ilaçlanması sağlığımız için ciddi önem arz eder. İşyerimizde çeşitli böcekler bulunabileceği gibi fare gibi kemirgenlerde bulunabilir. Bu sağlığımız tehdit eden haşereler karşı kesinlikle ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlama yapılmadı takdirde toplu halde bulunup  ortak  yemek hane WC gibi ortak alanları kullandığımız alanlarda haşerelerden bulaşabilecek hastalıkların yayılması çok kolay olur. Böcekler taşıdıkları bakterilerle insanlara doğrudan zarar verirler. Toplu yaşam alanlarında hızlıca yayılabilen böceklerle bulaşan hastalıklar bizimle birlikte taşıyıcı görevi üstlendiğimiz evlerimize yayılabilir ve burada ailemizi tehlikeye sokar.

Bunun dışında işyerlerimizde böcek olması konsantrasyon kaybı, korkma, tiksinme, aşırı reaksiyon gibi sebeplerle başka problemlerede yok açabilir ve çalışan performansını düşürebilir. Uzun vadede baktığımızda bu iş gücü kaybına ve görünmez kazalara sebep olabilir. Lider sosyal hizmetler kaliteli ve sağlıklı ilaçlama hizmeti ile işyerlerinizi en az rahatsızlıkla böceklerden kurtarıyor. Garantili böcek ilaçlama yaptığımız işyerleri uzun vadede böcek problemi yaşamazlar.

İşyeri ilaçlamalarında öncelikle sorun ve kaynağı tespit edilerek kokusuz sıvı veya katı ilaçlarla haşere ve fare sorunlarınıza kesin ve en etkili yöntemleri uygulayarak son veriyoruz. Kullandığımız yöntemlerle mesai saatini harcamadan insanların işlerine ara vermesini gerektirmeyen kesin etkili ilaçlamalar yapıyoruz. Tüm İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİZNİZ.

TEL:0216 345 18 45

TEL:0216 345 18 46

BİZ SİZİ ARAYALIM

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button