Hamam böcekleri ne yer, hamam böcekleri nerelerde bulunur, hamam böceklerine şekilde ilaçlama  yapılmalıdır.

Hamam böcekleri kanalizasyon, logar gibi çok çeşitli mikrop barındıran ortamlarda yaşarlar ve bulundukları ortamdaki bakterileri biz insanların yaşam alanlarına taşırlar. Hamam böcekleri pastaneler, lokantalar, fırınlar gibi üretim yapan hemen her yer de bulunurlar. Hamam böcekleri yılda 8-10 kez yavrulayabilirler. Bu yavrulamalar da toplam 200 adet yumurta kesesi olur ve bu keselerin her birinin içinde ortalama 38 larva bulunur. Yumurtalarını sırtlarında taşıyarak her türlü yaşam alanlarımıza taşıyabilirler. Yumurtalar ilaçtan etkilenmezler ancak kalıcılık özelliği olan ilaçlarda bu durumun üstesinden gelinebilir. Hamam böcekleri Normal şartlarda 15-16 ay yaşarlar. Hamam böcekleri yüzebilirler yüzerek uzak mesafelere gidebilirler. Geceleri aktiftirler bunun sebebi ışığa karşı hassas olmalarıdır. Yiyecek ve suyun yerini antenleriyle bulurlar. Çok hızlıdırlar ve dayanıklıdırlar. Bir gecede 4 km yol alabilirler. Bazı türleri bir kez çiftleşerek hayatları boyu yaşayabilirler. Böcek ilaçlarına karşı bağışıklık kazanabilen bu böcekler başta hepatit, gıda zehirlenmesi, mantar ve alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilirler.45 dakika nefeslerini tutabilen bu haşere türleri  -32 derece soğuğa dayanabilirler.

Hamam böceği ilaçlamasında kalıcılık özelliği olan jel ilaçlama dediğimiz ilçalama yöntemi kullanılır.bu yönteme ek olarak da kokusuz sıvı ilaçlarla desteklenir. Yemek-gıda işi ile uğraşan yerlerde hamam böceği ilaçlaması periyodik olarak yapılmalıdır.

Bu böcekler yaşam alanlarımıza en çok şu yollarla girerler;

Göç yolu

Alışveriş yaptığımız yerler

Bina kanalizasyon sorunları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları almak için bize telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASI İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ İLAÇLAMA ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİZNİZ.

TEL:0216 345 18 45

TEL:0216 345 18 46

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button