Böcek ilaçlama işlemi böcekler insanların yaşadığı her yerde yaşadığı için hayati önem taşımaktadır. İnsanların arasında karışarak yaşamını sürdüren böcekler hamam böcekleri, kara böcekler, pire ve keneler, örümcek türleri, ev çıyanları ve bazı fare türleridir. Bu canlılar çeşitli hastalıkları bünyelerinde barındırdıkları için önlem alınması maddi ve manevi açıdan önemlidir. Özellikle başlı başına ilaçlanması gereken yerler evler ve apartmanlar, hastaneler, içinde yemek üretilen pastane, kafe ve fırın tarzı yerler, oteller, depolar, işyerleri ve fabrikalardır.

Bu tarz yerlerde ilaçlama önemli bir konu olduğu için bireysel yöntemler çoğu zaman başarıya ulaşmaz. Başarılı ilaçlama için işi profesyonellere bırakın.

İlaçlama Neden Bu Kadar Önemli

Örneğin bir otel işletmesinin düzenli olarak ilaçlama yaptırması gerekiyor çünkü yıl içinde çeşitli ülkelerden çok sayıda turist geliyor ve bu turistler bölgelerinde bulunan böcek türlerini valizleri ve kıyafetleri aracılığıyla istemeden taşıyabilirler ve oteller de böceklerin yayılması için uygun bir ortam olduğu için büyük problemler çıkabilir. Sağlık açısından tehlikeler olduğu gibi otelin prestijinde de bir sarsıntı söz konusu olacaktır.

Eğer ilaçlama işlemi yapılamazsa zaman içinde ürünlere ve markaların adına gelecek maddi hasarlar ilaçlama işleminden çok daha maliyetli olacaktır.

Ayrıca çalışanlara ve müşterilere böcekler tarafından bulaştırılacak hastalıklar hem sağlık sorunlarına hem de maddi kayıplara sebep olacaktır.

Evlerde ve apartmanlar bir bütün olarak yapılan ilaçlama işlemi hem apartmanda yaşayanların sağlığı hem de evdeki mobilyaları kemirilme ya da lekelenme gibi olabilecek maddi kayıpların önüne geçecektir.

İlaçlama İşlemi İnsan Sağlığına Zararlı Mıdır?

Firmamız tarafından sıvı formda ve kokusuz olarak kullanılan ilaçların insan sağlığına hiçbir etkisi olmadığı gibi mobilyalara da zarar vermez. Ayrıca ilaçlama işleminden sonra evler de hastaneler otel işyerleri ve depolarda iş durdurma ya da evde kalmama gibi bir sorun olmayacaktır. Yani İlaçların insan sağlığına zararı olmadığı gibi hayatımızı da kısıtlamamaktadır. Kullanılan ilaçların tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerdir. Ayrıca ilaçlama işleminden sonra böceklerden kökten kurtulma garantilidir.

Ayrıca firma olarak böcek ilaçlama işlemi dışında baca temizliği ve su deposu temizliği gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Temiz bir çevre, böceksiz sağlıklı ortamlar ve çevreye zararsız ilaçlama yöntemleri için doğru adrestesiniz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button