Fareler, pireler, kalorifer böcekleri, hamam böcekleri ve diğer haşereler, sağlığımızı tehdit eden unsurlardır. Lokantalarda, cafelerde ve özellikle evlerimizin mutfaklarında, tehdit unsuru haline gelen bu böcekler, profesyonel ilaçlama seçenekleriyle tamamen ortadan kalkmaktadır. Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama ve genel ilaçlama seçenekleriyle, bütün bu böcekler tamamen ortadan kalkmaktadır. Jel ilaçlama yem özelliğine sahip bir seçenektir.

Jel şeklindeki ilaç, böceklerin yaşadığı alanlara ve geçiş noktalarına yerleştirilmektedir. Bu yemi yiyen böcekler yuvalarına gidince ölmektedir. Bu ölen böcekleri yuvadaki diğer böcekler de yemektedir. Sonuçta toplu şekilde böcekler ölmektedir. Böceklerin kökünü kurutan ilaçlama seçeneklerimiz, istediğiniz sağlıklı ortamların oluşumunda en önemli etkendir. Özellikle hamam böcekleri, köklü ilaçlama isteyen böceklerdir. Bu böceklerin çoğalması durumunda üç veya dört seans ilaçlama gerekebilir.

Bazı durumlarda genel ilaçlama seçenekleri de tercih edilebilir. Bu nedenle, bu böcekleri gördüğünüz anda ilaçlama seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Böcekler çoğalmadan ilaçlama yapılırsa, ikinci veya üçüncü seans ilaçlamalara gerek kalmamaktadır. İlaçlama işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden firmamızla, bu zararlı haşerelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Profesyonel İlaçlama

Kullanılan bütün kimyasal maddeler, Sağlık Bakanlığının izni ile kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zarar vermeyen ürünlerimiz, bu işin uzmanı olan elemanlar tarafından kullanılmaktadır. Gerekli belge, bilgi ve sertifikaya sahip elemanlarımız, sağlığınızı tehlikeye atmadan, kolay bir şekilde ilaçlama işlemi gerçekleştirmektedir.

Pratik böcek ilaçlama seçenekleriyle gerçekleştirilen bütün hizmetlerimizde, insan sağlığı birinci derecede önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Satın alma kategorisinde çözüm üretmeye devam eden konunun uzmanı firmamızla, mutfağınız daha sağlıklı olacaktır. Yöntem bakımından bütün ilaçlama seçenekleri, böceklerin türüne göre değerlendirilmektedir. Her böcek için birden fazla yöntem tercih edilebilir.

Güncel Yöntemler Tercih Ediliyor

Etkili özellikleriyle tercih edilen ve profesyonel çözüm yöntemleriyle, özel hayatımızı daha sağlıklı hale getiren ilaçlama tekniklerimiz, güncel özelliklere sahiptir. Günümüzün en önemli konularından biri olan ilaçlama işlemlerinde, çevre güvenliğinin yanı sıra en iyi çözüm yöntemlerini tercih ediyoruz. Genel anlamda gerçekleştirilen ilaçlama teknikleri kategorisinde, insan tahliyesi ve yiyecek tahliyesi önemli bir konudur. Bu kategoride gerekli bütün önlemleri, işin uzmanı olan firma elemanlarımız, pratik bir şekilde almaktadır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button