Zeytinburnu İlaçlama

Profesyonellerden oluşan deneyimli ilaçlama ekipleriyle ve modern yöntemlerle kullanarak Zeytinburnu geneline hizmet veren şirketimiz, ev ve işyerlerindeki her tür böcek ve haşereden kalıcı olarak kurtulmanız için çalışmaktadır. Gerekli tüm eğitimlerden geçmiş ve ilaçlama konusunda deneyim kazanmış teknisyenlerin görev aldığı Zeytinburnu ilaçlama servisimiz; karafatma, hamamböceği, fare, akrep, sivrisinek, akrep, çıyan, gümüş böceği, kulağakaçan, bit, pire, kene gibi sağlınız için büyük tehdit olan tüm zararlı türlerinden kurtulma imkânı sunmaktadır. Gözle görülmeyecek kadar küçük olan mite yani akardan lağım farelerine, yaşam alanlarını işyerlerini mikrop yuvasına çeviren tüm haşere ve zararlıları kalıcı olarak yok edebiliyoruz. Düzenli böcek ilaçlama işlemleriyle uzun vadeli çözüm sunduğumuz bu sorunların çözümündeyse sadece Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanmaktayız.

Gözle görülmeyecek kadar küçük olan haşere türlerini bile etkin ilaçlama uygulamalarıyla yok eden Zeytinburnu ilaçlama ekibimiz, kene ve pire gibi parazitlerden korunmanız için de modern ilaçlama yöntemleri kullanır. Çevresel etkilere karşı yüksek dirence sahip böcek türleri için modern haşere ilaçlama işlemleri kullanıyor, sağlığa zarar vermeyen bakanlık onaylı ürünlerle soruna kökten çözüm getiriyoruz. Ev ve işyerlerindeki eşyaların üzerine dökülen deri artıkları, kıl ve saçları tüketen böcek türlerinden çıyan, tatarcık ve en sık görülen hamamböceği türlerine dek şirketimizin garantili hizmetlerinden tüm haşere ve böcek problemleri için sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Hamamböceği, fare, akrep, çıyan, karafatma gibi yaygın görülen böcek türlerinin dışında gözle görülmeyen haşereler de insan sağlığını tehdit eder ve bunların başında mite denen toz akarı gelir. Toz akarıyla mücadele, bu böcekler çıplak gözle görülmesi mümkün olmayacak kadar küçük boyutlu olduğu için güç bir iştir ve profesyonel müdahale gerekir. Zira akar sorunundan kurtulmak için kullanılan toz haldeki ilaçlar etkisiz kalmaktadır. Kullanılan sıvı ilaçlarsa mite problemine çözüm getirirken uygulanan yüzeylerin de ilacı emmesine yol açabildiğinden bazı alanlarda sıvı ilaç karışımlarının kullanılması, sağlık açısından riskli olabilmektedir. Bu yüzden mite problemine en etkili ve sağlıklı çözümü buharlı böcek ilaçlama uygulamaları sunmaktadır. İlaçlama tekniği, toz akarı sorunun görüldüğü mekanın insan etkileşimine ne kadar açık olduğu ve ortamda besin maddelerinin bulunmasına göre seçilmektedir. Kullanılan ilaçların evcil hayvanlara ve insanlara zarar vermemesi, bitkileri zehirlememesi ve besin maddelerin bulaşmaması için uygulama kesinlikle eğitimli kişilerce, bakanlığın onayını alan ürünlerle yapılmalıdır.

Taşıdıkları mikroplarla insan sağlığının bozulmasına sebep olan böcek ve haşereler ayrıca insanların eşyalarına bulaştırdığı dışkının taşınması sebebiyle de bulaşıcı hastalıklara sebep olur. İnsanların doğrudan temas kurduğu eşyalar aracığıyla mikrop bulaşması mümkün olduğu gibi, bu mikroplar çevresel etkilerle besin maddelerine ve içme suyuna bulaşması da söz konusudur. Düzenli aralıklarla ev ve işyerlerinin böcek ilaçlama işleminden geçirilmesi, tüm bu sorunlarla hiç karşılaşmamanızı sağlayacaktır. Zeytinburnu ilaçlama servisimizin profesyonel çözümleriyle haşere ve böceklerin sebep olabileceği hastalıklardan uzun vadeli olarak korunursunuz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button