Üsküdar İlaçlama

Ev ve işyerinizdeki tüm böcek ve haşerelere karşı uzun süre etkili olacak şekilde ilaçlama çözümleri sunan şirketimizin Üsküdar ilaçlama servisi, uygulama deneyimi ve profesyonelliğiyle sağlınızı tehdit eden tüm zararlılardan korunmanızı sağlıyor. Haşere ve böcek ilaçlama konusunda kapsamlı eğitimlerden geçmiş olan servis ekibimiz; hamamböceği, karafatma, kene, bit, pire, kulağakaçan, kalorifer böceği, gümüş böceği, mite yani akar, fare, çıyan, akrep, sivrisinek, tatarcık gibi zararlı tüm böcek, haşere ve kemirgen türlerine karşı modern yöntemlerle ilaçlama yapmaktadır. Modern ilaçlama teknikleri kullanan servis ekibimiz aynı zamanda tüm hizmetlerinde sadece ve sadece Sağlık Bakanlığı tarafından kullanımına onay verilmiş ürünler kullanmaktadır.

Kırkayak ile benzer özelliklere sahip olan çıyan, insan sağlığını doğrudan tehdit eden ve bu yüzden mutlaka önlem alınması gereken tehlikeli bir böcektir. Kırkayak ile yakın akraba olmalarına rağmen kırkayaklardan farklı olarak insan için tehlikeli olabilecek kadar zehirlidirler. Boyları 1 milimetreden 30 santim arasında değişebilmekte, özellikle insanların istirahat ettiği gece saatlerinde aktif oldukları için fark edilmeleri çok güç olabilmektedir. Tıpkı akrepler gibi zehirli olan çıyanların özellikle göz, gırtlak ve dil gibi yerleri sokması büyük sorun oluşturmakta ve bu gibi durumlarda acil olarak en yakın sağlık kuruluşuna başvurulması gerekmektedir.

Arı ve akrepler gibi, zehirli çıyan türleri de hayati öneme sahip atardamar gibi yerleri ısırabilmekte ve insan bedenine hızla zehir yayılmasına yol açabilmektedir. Bazı türleri özel bir antibiyotik toksin salgıladığı için ezilmesi durumunda dahi temas halinde insanda zarar verebilmektedir. Gözle temas kurmasının yanı sıra boyundan sokarak, zehrini atardamar aracılığıyla tüm bedene görme riski de bulunduğu için böcek ilaçlama ertelenmeden yapılması gereken bir işlemdir. Bu ilaçlama uygulamalarının etkili olabilmesi içinse konunun uzmanı olan Üsküdar ilaçlama servisimiz, ilaç karışımlarının kullanımı üzerine eğitim almış uzmanlardan oluştuğu için türe göre en hızlı etki edecek ve insanlara zarar vermeyecek ilaç karışımlarını kullanır. Bu tip zararlı böcek ve haşere türleri şaşkınlık verecek derece dayanıklı bir yapıya sahiptir ve kesin sonuç almak için haşere ilaçlama işleminin mutlaka türe ve çevresel şartlara uygun ilaç karışımları, uygun ilaçlama teknikleriyle yapılması gerekir.

Ülkemizde pek çok farklı türü bulunan böceklerin neden olduğu sağlık sorunları sadece zehirli olmalarıyla ilgili değildir. Zira bu türler ortak besin ve su kaynaklarının mikrop yuvası haline gelmesine neden olabilir. Ayrıca insanların temas kurduğu yüzeylere mantar, bakteri ve virüsleri taşıdıkları için de sağlık riski vardır. Görüldüklerinde ortamda birden fazla çıyan olabileceği ve çok önceleri yumurtalamış olabileceği unutulmamalı, böcek ilaçlama işlemi için acele edilmesi gerekir. Etçil beslenen türleri herhangi bir tehlike sezdiğinde agresif tavır sergileyerek, insanları ısırabilmektedir. İlaçlama uygulamaları yetişkinler gibi, yumurtadan çıkacak larvaların da kısa sürede etkilenerek yok edilmesini sağladığı için uzun süreli koruma imkânı sunar. Daha fazla bilgi ve hizmetlerimizden biran önce yararlanmak üzere randevu için Üsküdar ilaçlama servisimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button