Ümraniye İlaçlama

Haşere ve böceklerle, modern uygulama teknikleri ve bakanlık onaylı ilaçlarla mücadele eden Ümraniye ilaçlama servisimiz kurumsal ve bireysel taleplerinizin tamamını aynı profesyonellikle karşılar. Bütçe sarsan harcamalara gerek bırakmayan ancak hizmet kalitesinden de asla taviz vermeyen ekibimiz, ev ve işyerinizdeki haşere sorununa kalıcı çözümler arar. Böcek probleminden kurtulmak için yetkili sıfatına sahip, deneyimli ve ilaçlama işinde uzmanlaşmış bir firmaya başvurmak şarttır. Böcek ilaçlama sektöründe her ne kadar korsan olarak bu işi yapanlar da dâhil edildiğinde yüzlerce seçenek varmış gibi görünmesine rağmen gerçek anlamda güvenilir çözümler sunanların sayısı çok azdır.

Böcekler hakkında geniş bir alanda bilgi sahibi olmanın yanı sıra kullanılacak ilaçların insan sağlığına zarar vermemesi için kimyasallar üzerine de bilgi birikim gerektiğinden, ilaçlama firmaları arasından doğru tercihi yapmak çok önemli. Bakanlık onayı olmayan, dolayısıyla böcekler üzerindeki etkileri bir kenara dursun insanlar üzerinde ne gibi etkilere sebep olduğu bilinmeyen kimyasalları kullanan korsan kişilerden mutlaka uzak durulmalıdır. Ev işyeri fark etmeden zararlı kimyasalların sağa sola sıkılması sadece haşere sorununun devam etmesine değil, insanların çok ciddi zarar görmesine sebep olabilir.

İnsanoğlunun bulunduğu bulunmadığı her yerde yaşayabilen böcekler ayrıca insanların dolaylı olarak etkileşim kurduğu maddeler ve besinlerle de sürekli temas halindedir. Salgın hastalık riskinin tamamen ortadan kaldırılması için ilaçlama mutlaka yetkili, deneyimli ve profesyonel olarak haşere ilaçlama hizmeti veren bir firmaya yaptırılmalıdır. Bu yüzden ilaçlama firması ararken ilk iş, iletişime geçilen firmanın “yasal olarak faaliyet gösterdiğinden ve gereken tüm belgelere sahip” olduğundan emin olmaktır. Bakanlık tarafından “doğru kullanıldığında” insan sağlığı üzerinde zararlı etkileri olmadığı onaylanan ilaçların kullanılması gereken ilaçlama uygulamalarında kimin görev yaptığı da önemlidir. Zira uygulama doğru ilaç karışımlarıyla gerçekleştirilse dahi ilaçlamanın yanlış tekniklerle yapılması haşere sorunun devam etmesine veya daha kötüsü insan sağlığının riske atılmasına neden olabilir.

Haşerelerle mücadelede en önemli hususlar; kullanılacak ilacın “haşere türüne uygun” olması, bu ilaç karışımının dikkatlice hazırlanması ve doğru teknikle uygulanmasıdır. İnsanların da kullandığı ev, işyeri, okul, hastane gibi alanlardan fırın, restoran gibi yiyeceklerin üretildiği mekâna kadar ilaçlama yapılacak yere göre uygun ilaçlar kullanılmalıdır. Böcek ilaçlama hizmetlerinden yararlanırken firmanın haşere türüne uygun, kesinlikle bakanlık onaylı ilaçlar kullandığından emin olunmalıdır. Ayrıca haşere ilaçlama hizmeti için başvurulan firmanın ortamın fiziksel ve çevresel özelliklerini göz önünde bulundurması; jel, kokulu, buharlı, kokusuz ilaçlama gibi farklı uygulama seçenekleri sunması gerekir. İlaçlar hala böceklerle mücadele için yegâne çözüm olmasına karşın ilaçlamanın ancak “uzmanlar tarafından doğru şekilde yapıldığında” etkili olacağını unutmayın.

Ümraniye ilaçlama servisimizde bu işin eğitimi almakla kalmayan, otellerden hastanelere kadar geniş ölçekli pek çok uygulamada bizzat görev alarak deneyim kazanmış profesyoneller görev yapmaktadır. Firmamız ayrıca pek çok modern ilaçlama yönteminden faydalanırken bu işlemlerin hiçbirinde Sağlık Bakanlığı’nın onayını almayan ürünler kullanmamakta, insan sağlığını hiçbir suretle tehlikeye atmamaktadır. Ümraniye’nin tamamına, haftanın 7 günü aralıksız olarak sunduğumu haşere ve böcek ilaçlama hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi için telefon açmanız yeterli.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button