Sarıyer İlaçlama

İnsanların besin maddelerinin üzerinde gezerek, evcil ve çiftlik hayvanlarına mikrop bulaştırarak, insan bedeniyle doğrudan temasla ve diğer pek çok farklı şekilde sağlığımız tehdit eden haşere ve böceklerle etkin mücadele herkes için temel bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı en güvenilir uygulama yöntemleriyle karşılamak için çalışan şirketimizin Sarıyer ilaçlama servisiyle eğitim personeliyle ev ve işyerlerindeki tüm böcek sorunlarına çözüm sunmaktadır. Mikropların yayılmasına yol açan hamamböceği, kulağakaçan, karafatma, tatarcık, gümüş böceği, kalorifer böceği, bit, kene, pire gibi birçok böcek türüyle mücadele konusunda deneyim sahibi olan şirketimiz ayrıca lağım ve tarla faresi gibi kemirgenlerden akrep ve yılan gibi zararlılara kadar her konuda hizmet vermektedir.

İnsanların yaşam alanlarında sıkça görülen haşere ve böcekler ayrıca besin maddelerinin satıldığı işyerlerinden restoranlara kadar birçok yerde yaşamını sürdürebilir. En pis yerlerde bile gezindikleri için önlem alınmaması halinde insan sağlığını toplu şekilde tehdit edecek hastalıkların yayılma riski bulunmaktadır. Bu sebeple Sarıyer ilaçlama servisimizden zaman kaybetmeden yardım almanızı ve düzenli ilaçlama planlaması yaptırarak, periyodik uygulamalar sayesinde bu sağlık risklerinden kalıcı olarak korunmanızı öneririz.

Dış dünyaya hızla adapte olan haşere ve böcekler yüksek dayanıklılığıyla özel olarak türün morfolojik özelliklerine göre geliştirilen ilaçlar olmadan, basit kimyasalların kullanımı ile yok edilemez. İnsan sağlığına zarar vermeden, evcil canlılar ve bitkiler zarar görmeden ilaçlama yapılması için mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan kimyasalların kullanılması gerekir. Zehirli kimyasal maddelerin olur olmadık uygulama yöntemleriyle kullanılması böceklerin ölmesi için yeterli olmadığı gibi, insan ve evcil hayvanların zehirlenmesine neden olabilir. Bu tip zehirli maddelerle böcek ilaçlama yapılması durumunda insanların zarar görmemesi adına düşük miktarda uygulama yapılmakta ancak bu sefer de haşere ve böcekler kimyasallara direnç geliştirmektedir. Bilgisizce yapılan ilaçlamalar sayesinde kimyasallara karşı daha dayanıklı hale gelen böcek türlerinin sonraki süreçlerde yok edilmesiyse daha güç olur çünkü hızla üreyen böcekler, kısa zamanda bu kimyasala neredeyse tamamen bağışıklık kazanmış yeni bir nesil oluşmasını sağlar. Görüldüğü üzere haşere ilaçlama hafife alınacak veya herkesin yapabileceği zannedilecek kadar basit bir iş değildir ki, şirketimiz bu sebeple işi uzmanına bırakmanızı tavsiye etmekte…

Şirketimizde çalışan ilaçlama ekipleri bugüne kadar açık alanlardan mescitlere, hastanelerden okullara, otellerden ofislere, bahçeli evlerden komple apartmanların ilaçlanmasına kadar son derece geniş bir uygulama alanında deneyim kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Yalnızca bakanlığın kullanımına izin verdiği ürünleri kullanan bu deneyimli böcek ilaçlama ekibi, öncelikle hangi böcek türünün sorun teşkil ettiğini tespit etmekte ve ardından türe özel ilaç karışımlarını modern tekniklerden faydalanarak uygulamaktadır. Bu sayede kalıcı çözüm için en etkin mücadele yöntemi kullanılmış olur. Firmamızın sunduğu Sarıyer ilaçlama hizmetlerinden hafta sonu dâhil, sadece bir telefon açarak ihtiyacınız olduğu her zaman yararlanabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button