Sancaktepe İlaçlama

Karafatma, kalorifer böceği, hamamböceği, pire, kene, kulağakaçan, gümüş böceği gibi böcek ve haşere türleri dirençli canlılar olduğu için mücadele etmesi güç böcek cinslerindendir. Profesyonellerden oluşan şirketimizin sunduğu Sancaktepe ilaçlama hizmetleriyse bu güçlüğü ortadan kaldırarak, bireysel müdahaleyle kurtulma imkânınız olmayan tüm haşere ve böcek türlerinden sadece bir telefonla kurtulmanızı sağlar. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç karışımları kullanarak böcek ve haşere ilaçlama yapan ekibimizde sadece eğitim süreçlerini başarıyla tamamlamış, ilaçlama konusunda saha deneyimi bulunan profesyoneller görev almaktadır.

Hatalı ilaçlamalar neticesinde ölmeyen bu böcekler daha kötüsü kimyasal direnç geliştirmekte ve ilaç uygulamalarına karşı daha dayanıklı olan yeni nesillerin, daha da büyük problemlere yol açmasını sağlamaktadır. Haftalarca beslenmeden yaşayabildiği gibi, memelerin yaşaması söz konusu bile olmayan yüksek radyasyonlu ortamlarda dahi sağ kalabilen bu böcekler çevreye adaptasyon yetenekleri ve yüksek dirençleriyle ancak profesyonel müdahale ile yok edilebilir. Ülkemizde en sık görülen üç türden biri olan hamam böceği rutubetli ve sıcak ortamları sever. Bu tür ortamlarda daha kolay besin bulmasının yanı sıra yumurtalarının da daha kısa zamanda olgunlaşması, rutubetli ve sıcak ortamların olduğu mekânlarda sorunun kısa sürede kontrolden çıkmasına yol açabilir. Bu aşamaya gelmeden, haşere ve böcekleri fark ettiğinizde bireysel yöntemlerle zaman kaybetmeden Sancaktepe ilaçlama servisimizden yardım istemeniz mümkün olan kısa sürede sorunun üstesinden gelinmesi açısından önemlidir.

Hepçil bir tür olan hamam böceği, bu özelliğiyle besin bulmakta güçlük çekmeden uzun süre boyunca yaşamını sürdürebilir. İnsanların yaşam alanlarına en ufak duvar çatlaklarından, lavabo deliklerinden, pencere ve tavan aralarından kolayca ulaşabilen bu böcekler ayrıca besinlerle temas kurarak insan sağlığına dolaylı olarak da zarar verebilir. Sayısız mikrobun taşınmasına yardımcı olan bu böceklerin hastalığa yol açmadığı gibi yanlış bir düşünce hakim olsa da, böceğin kendisinin hastalık kapmaması ile hastalığa yol açan mikropları taşıması birbirinden farklı şeylerdir. böcek ilaçlama profesyonel şirketler tarafından, bakanlık onaylı ilaçlarla ve doğru uygulama teknikleriyle yapılmadığı takdirde en pis yerlerde dahi gezen bu böcekler düşünenden de kısa sürede hastalığa yol açan mikropları insanların yaşam alanlarına taşıyabilmektedir.

Hamam böceği için kullanılan sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama gibi birçok farklı uygulama seçeneği bulunmaktadır. Bu tekniklerinin hangisinin kullanılacağıysa Sancaktepe ilaçlama servisimizde görev alan uzmanlar tarafından problemle ilgili pek çok detay incelendikten sonra karar verilir. Haşere ilaçlama için en uygun yöntemin hangisi olduğuna karar verilirken ortamın çevreyle etkileşime açık olması, insan ve evcil hayvan yoğunluğu, besin maddelerinin bulunması, böcek popülasyonunun yoğunluğu gibi faktörler dikkate alınmaktadır. İnsan sağlığına büyük ölçekli zarar veren ağır kimyasallar kullanılmadan yapılması gereken ilaçlama uygulamalarındaysa mutlaka bakanlık onaylı ürünler kullanılmalıdır. Firmamız ilçe genelinde hafta içi sonu demeksizin, haşere ve böcek ilaçlama konusunda her gün hizmet vermektedir.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button