Pendik İlaçlama

Pendik geneline haftanın tüm günleri kesintisiz olarak haşere ve böcek ilaçlama konusunda profesyonel hizmetler sunan şirketimiz, tamamı kapsamlı eğitimlerden geçmiş ve uygulama deneyimi bulunan ekibiyle bir telefonla adresinizde. Firmamızın sunduğu Pendik ilaçlama hizmetlerinde görev alan ekibimiz bu güne dek otellerden hastanelere, bahçeli müstakil evlerden ofislere, apartmanlardan restoranlara, otellerden mescitlere kadar böcek ve haşerelerin insan sağlığını tehdit ettiği her mekânda kesin sonuç veren ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmiştir. Haşere ilaçlama konusunda tecrübeli ekibimizde çalışan ilaçlama elemanları profesyoneller olarak sadece ve sadece Sağlık Bakanlığı’nın kullanım onayını almış ilaç karışımları kullanır, zehirli kimyasallarla insan sağlığını tehlikeye atmaz ve hiçbir suretle çevreye zarar verecek maddeler kullanmaz. Hamamböceği, karafatma, gümüş böceği yaygın görülen böcek türlerinin yanı sıra şirketimiz ölümle sonuçlanacak kadar ciddi sağlık risklerine sebep olan kene, tatarcık, pire, akrep gibi böcek ve haşere türlerinden de uzun vadeli olarak kurtulmanızı sağlayabilir. Doğrudan kanla temas kuran ve bu sebeple mikropların hızla vücuda yayılmasını sağlayarak, çok tehlikeli rahatsızlıklara yol açabilen her böcek türüyle ilgili sorununuz için şirketimizin uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Otluk arazilerde ve hayvanların olduğu yerlerde yaşayan böcek türleri insan ve evcil hayvanların kanıyla beslendiğinden, toplum sağlığı açısından en tehlikeli türler arasında yer alır. Pendik ilaçlama servisimiz bu önem arz eden konuda mümkün olduğunca titiz çalışarak, eğitimli profesyonellerden oluşan ekipleriyle modern ilaçlama yöntemleri kullanmaktadır. Yumurtalarını kuytu köşelere, kapı ve duvar çatlaklarına, ağaç kovukların bırakan kene insan sağlığı için büyük bir tehdittir çünkü kanla beslenirken insan bedenine taşıdığı mikroorganizmaları bulaştırır. Kene ısırmasıyla bakterilerden virüslere, parazitlerden mantarlara, riketsiyalardan protozoalara ve solucanlara kadar tamamı hastalık yapan sayısız zararlı insan bedenine girebilmektedir. Ölümcül salgınlara ek olarak kene sebebiyle felç ve kuvvetli alerjik reaksiyonlar da görülebilmektedir. Bu risklerin asgariye indirgenmesi için profesyonel böcek ilaçlama işlemleri için kesinlikle firmamız gibi bu işin uzmanı olan kişilerle çalışan şirketlerden yardım alınmalıdır.

Son yıllarda ülkemizde kene sokması sebebiyle yaşamını yitiren kişilerin sayısındaki artış, toplumun bu zararlılara karşı daha bilinçli hale gelmesine yol açmıştır. İlkbaharla birlikte açık alanlarda piknik yapan, kır yürüyüşlerine çıkan kişiler kene sokması sebebiyle hastanelere başvurmaya başlıyor. Çok güçlü bir çene yapısına sahip olan bu böcekler insan derisine yapıştıktan sonra ancak özel aparatlarla çıkartılabilmekte, yanlış müdahale bulunulması durumundaysa midesindeki parazit ve bakteriler kana karışabilmektedir. Bedeni tutup çıkartılsa bile kafası deri içinde gömülü kalmaya devam edebildiği için keneyi çıkartmak için mutlaka sağlık çalışanlarından yardım alınmalı veya özel kene çıkarıcı aparatlar kullanılmalıdır. Keneyle mücadelenin bilinen en etkin yolu ilaçlamadır. böcek ilaçlama profesyoneller tarafından yapılmadığından etkili olmadığı gibi, kullanılan kimyasal sebebiyle zehirlenmelere ve çevrenin zarar görmesine yol açabilir.

Hamamböceği, kene, bit, pire, akrep, gümüş böceği, kulağakaçan, karafatma gibi böceklerin yanı sıra lağım faresi gibi kemirgenlerle mücadele konusunda da etkili çözümler sunan Pendik ilaçlama ekibimiz ilçe geneline haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermektedir.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button