Kartal İlaçlama

Kartal geneline profesyonel ekiplerle hizmet veren ilaçlama şirketimiz bakanlık onaylı ilaçlar kullanarak, ev ve işyerinizdeki her tür haşere ve böceği yok ediyor. Deneyimli ve eğitim görmüş teknisyenlerden oluşan Kartal ilaçlama servisimiz hizmetlerinden; karafatma, hamamböceği, kene, bit, pire, gümüş böceği gibi yaygın görülen ve sağlık açısından büyük risk teşkil eden tüm böcek türlerinden kurtulmak için bir telefonla yararlanabilirsiniz. Işıkla arası iyi olmayan, bu sebepten ötürü yaşamını karanlık yerlerde sürdüren hamamböceği ve karafatma gibi türler pek çok salgın hastalığın mekanik taşıyıcısı olarak mutlaka mücadele edilmesi gereken zararlılardır. Firmamızın haşere ilaçlama uygulamalarında kullandığı modern teknikler ve bakanlık onaylı ilaçlar sayesinde bu zararlıların salgın hastalıklara yol açması engellenir ve düzenli ilaçlama ile kalıcı koruma sağlanır. Hayvansal döküntülerin yanı sıra diğer böceklerin artıklarını, çürümüş bitki kalıntılarını da tüketen bu böcekler en pis yerlerde yaşadığı için mikroplarla doğrudan temas kurar. Birkaç milimetre olanlardan boyu 5-10 santime kadar ulaşabilenlerine kadar hamamböceği ve karafatmalar dayanıklı yapısıyla, amatörce yapılan ilaçlamalardan etkilenmez. Böcek ilaçlama işleminin uzmanlar tarafından, çevresel unsurlar değerlendirerek planlanmaması durumunda kaç defa ilaçlama yapılırsa yapılsın problemden kurtulmak mümkün olmayacaktır.

Kene, bit, pire, gümüş böceği, hamamböceği, karafatma, kalorifer böceği gibi türlerle mücadelede kullanılan ilaçlar, böcek probleminin yoğunluğuna ve ilaçlama yapılacak mekanın çevresel özelliklerine göre belirlenir. Bu ilaçların Sağlık Bakanlığı izni almış olması gerekir ki, böcek ilaçlama yaparken kullanılan kimyasallardan insanlar da etkilenmesin. Hiçbir şey yemeden haftalarca yaşayabilen bu böcekler, adaptasyon yeteneğiyle en zorlu şartlardan dahi sağ kurtulabilir ve hızla üremeye devam edebilir. Profesyoneller tarafından gerçekleştirilen Haşere ilaçlama uygulamaları olmadan, böceklerin tamamının yok edilmesi mümkün olmamaktadır. Kimyasallara karşı zaten dirençli olan ve bu sayede milyonlarca yıldır yaşamını sürdüren bu böcek türleri ilaç karışımları bilgisizce kullanıldığında, bu kimyasallara da kısa sürede direnç kazanabilir. Yumurtalardan çıkan larvalar içinde bulunduğu ortamdaki kimyasallara kısa sürede adapte olur ve böylece ilaca karşı bağışıklık geliştirmiş, çok daha dirençli yeni bir böcek nesli oluşur. Bu aşamadan sonra böcek ve haşerelerle mücadele daha da zor bir iş haline gelebilmektedir. Böceklerin kimyasallara direnç kazanarak daha büyük problemlere sebebiyet vermemesi için Kartal ilaçlama servisimizi, işin en başında yani haşere sorunu fark ettiğinizde gecikmeden aramalısınız.

Bu dayanıklı böceklerden kurtulmak için ilaçlama yaptırmaktan başka bir seçenek bulunmamaktadır. Haşere ilaçlama işleminin deneyimli ve eğitimli kişilerce yapılması, böceklere karşı uzun süreli koruma sağlar. Sıvı, kokulu veya kokusuz, jel gibi farklı uygulamaların kullanıldığı ilaçlama işlemi yetişkinleri olduğu kadar yumurtadan çıkan larvaları da etkiler. Kartal ilaçlama servisimizde görev alan elemanlarımız, ev veya işyerindeki insan etkileşimine ve fiziksel şartlara göre en uygun ilaçlama yöntemi seçer. Bu sayede karafatma problemine uzun süreli çözüm getirilebilmekte ve en önemlisi bu ilaçlama uygulamalarının periyodik olarak tekrarlanmasıyla sorun geri dönmemek üzere çözülmektedir.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button