Fatih İlaçlama

Yaşam alanlarının haşere ve böceklerden güvenilir ilaçlama uygulamalarıyla temizlenmesi konusunda uzmanlaşmış olan Fatih ilaçlama servisimiz fabrikalardan otellere bugüne dek her ölçekte ticari işletmenin ilaçlamasını yaptığı için deneyimi ve tecrübesiyle her tür haşere ve böcek problemine kalıcı çözüm getirebilecek deneyimdedir. Kapalı alanlar kadar açık alanların haşere ve böceklerden temizlenmesi konusunda da pek çok başarılı sonuç veren uygulamaya imza atan şirketimiz; otel, restoran, mescit, hastane, okul, yemekhane, apartman, bahçe, ofis gibi istenen her yerde uzun vadeli çözüm sunacak ilaçlamalar yapabilir.

Böcek problemlerinden kısa sürede ve geri dönmemek üzere kurtulma imkânı sunan böcek ilaçlama korsan çalışan bilgisiz kişilerce değil, eğitimli personele sahip yetkili firmalarca gerçekleştirildiği zaman soruna kesin çözüm sunar. Müstakil alanların, hobi bahçelerinin, seraların, tarım arazilerinin, ortak kullanıma açık site ve apartman bahçelerinin düzenli olarak ilaçlanması bu mekânlardaki ev ve işyerlerinin uzun süreli olarak böceklerden kurtulmasını sağlar. Zira ticari işletme ve yaşam alanlarında görülen böceklerin hepsi bu yerlere yuva yapmamakta, bahçelerden gelerek kapalı alanlara girmektedir. Bu sebeple Fatih ilaçlama servisimiz sorunun asıl kaynağını tespit etmeden ezbere ilaçlama yapmaz, inceleme neticesinde haşere ve böceklerin dış mekândan geldiği tespit edilirse uygulama dışarıyı da kapsayacak şekilde yapılabilir.

Sadece ev veya işyerine giren birkaç böceği öldürmek sürekli olarak böcek problemiyle uğraşmak anlamına gelirken, bahçe ilaçlama ile böceklerin kapalı alana ulaşmadan ölmesini sağlamak çok daha etkili bir mücadele yöntemidir. İnsan sağlığını gerek temas yüzeylerine gerek kıyafetlere gerekse besin maddelerine mikrop bulaştırarak tehdit eden pek çok böcek türü yuva olarak kapalı alanlardan ziyade bahçeleri tercih eder. Yumurtalarını toprakta açtığı birkaç santimetre derinlikteki oyuklara bırakan böceklerle sadece kapalı alanda haşere ilaçlama yaparak mücadele etmek oldukça güçtür. Ev veya işyerine geldiğinde uygulanan ilaçla temas eden böcekler kısa sürede ölse bile bahçede çatlamayı bekleyen yumurtalar, böcek sorunun arkası gelmeyecek bir biçimde devam etmesine yol açar.

Böcek ilaçlama işlemiyle böceklerden uzun vadeli olarak kurtulmak ve daha da önemlisi böceklerin kapalı alanlara mikrop bulaştırmasına izin vermeden ölmelerini sağlamak mümkündür. Bu doğrultuda böcek türüne göre birçok farklı ilaç karışımından faydalanılabilmekte, böcek türüne ve çevresel unsurlara göre farklı uygulama teknikleri kullanılabilmektedir. Bahçe ilaçlaması için yetkili, uzman personele sahip, deneyimli şirketlerin tercih edilmesi şarttır çünkü kullanılacak ilaçların çevreye ve insanlara zarar vermemesi gerekir.

Eğitim görmüş ve uygulama tecrübesine sahip teknisyenlerin görev aldığı Fatih ilaçlama servisimiz sadece bakanlık onaylı yani insan sağlığına ve çevreye zarar vermediği onaylanmış ilaçlar kullanmaktadır. İlaçlamanın yalnızca sorunun kaynağı olan böcekler üzerinde etkili olacak şekilde yapılması için büyük özen gösteren ekibimiz, haşere ve böceklerden kalıcı olarak kurtulmanız için uzun vadeli ilaçlama planları yapar ve uygulamayı da kusursuz biçimde gerçekleştirir.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button