Eyüp İlaçlama

Uzman ekiplerle ve sadece Sağlık Bakanlığı onayı almış ürünlerle hizmet veren Eyüp ilaçlama servisimiz, ticari işletmeler ve yaşam alanları için güvenilir ilaçlama çözümleri sunar. Eğitim görmüş ve haşere ilaçlama konusunda gerekli bilince sahip, uygulama deneyimi olan profesyonellerden oluşan ekibimiz tüm müşterilerimizi korsan çalışan kişilere karşı uyarmaktadır. Şirketimiz modern ilaçlama yöntemleri ve insan sağlığına zarar vermediği bakanlıkça onaylanmış olan ürünleri kullanırken tercih kriterini sadece fiyatlara endeksleyenler, maalesef ne kadar büyük bir risk aldığının farkında değil.

Böcek sorunundan sağlık sorunlarıyla karşılaşmadan ve uzun vadeli olarak kurtulmak için nitelikten çok niteliğe bakılması, maalesef korsan iş yapan kişilere güvenilmesine ve sonrasında da büyük sorunlarla karşılaşılmasına yol açıyor. Böcek ilaçlama hizmet alacağı kişilerin güvenilirliğinden daha fazla fiyatlarla ilgilenen, kimyevi içeriği bile bilinmeyen maddelerin yaşam alanlarına ve işyerlerine gelişigüzel bir biçimde uygulanması neticesinde sağlık sorunlarına bizzat yol açan kişilere güvenenlerse maalesef büyük risk alıyor. Ciddi sağlık problemleriyle karşılaşılmayan durumlardaysa böcek sorunu devam etmekte ve genellikle de yanlış uygulama sonucunda böcekler daha dirençli hale gelmektedir. Bu tip hatalı kimyasal kullanımlarının ardından direnç kazanan böceklerle mücadele etmekse çok daha güç bir işe dönüşmekte…

Böcekler küçük yapılarından dolayı çok basit canlılar olarak görüldüğünden, maalesef ilaçlamanın da herkesin yapabilecek kadar basit bir iş olduğu “zannediliyor”. Ne var ki, kimyasallar ve ilaç kullanımından böcek türlerine kadar pek çok alanda uzmanlaşma gereken böcek ilaçlama ancak ve ancak gerçek manada Eyüp ilaçlama servisimiz gibi profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde istenen sonuçların alınmasını sağlıyor. Yalnızca böcek ilaçlama hizmetlerinin ücretleriyle ilgilenmek yerine hizmet alınacak kişilerin uzmanlığına ve güvenilirliğine bakılması, bahsi geçen problemlerle karşılaşmadan sorundan güvenilir bir şekilde kurtulma imkanı sunacaktır. Aynı böcek türünün yetişkinleri ile yumurtaları için dahi aynı ilacın kullanılmadığı durumlar varken aldığı her işte aynı kimyasalları kullanan korsan kişiler herhangi bir çözüm üretememekte, olsa olsa anca insanların sağlığıyla oynamaktadır.

İnsanların evlerini, işyerlerini, toplu kullanıma tahsis edilen alanları kimyasal içeriği bile soru işareti olan kimyasallara boğmak kısa ve uzun vadede oldukça ciddi sağlık sorunları görülmesine yol açabilir. Bu yüzden sadece bakanlığın onayından geçmiş ilaçları kullanan profesyonel firmalar, bu ilaçları ilaçlama konusunda eğitim almış yetkin kişilere kullandırtmaktadır. İnsan sağlığını doğrudan ilgilendirdiği için herkesin böcek ilaçlama fiyatlarıyla ilgilenmeden önce iletişim kurduğu kişilerin yetkinliği ve güvenilirliğiyle ilgilenmesi gerekir. Aksi halde haşere sorunu çözülmediği gibi daha da büyüyebilir ve en kötüsü ilaçlamada kullanılan zararlı kimyasallar sebebiyle büyük sağlık problemleri yaşanabilir.

İnternet sitelerindeki süslü sözlere değil, firma bilgileri ve yetkili sıfatı kazanmasını sağlayan belgelere bakmak tüm bu riskleri en baştan ortadan kaldıracaktır. Eyüp ilaçlama servisimizi hizmetlerimizden yararlanmak üzere randevu veya fiyat almanın yanı sıra her türlü konuda bilgi almak için de arzu ettiğiniz zaman arayabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button