Beylikdüzü İlaçlama

Bitkilerle beslenenlerinden diğer böcekleri yiyenlere kadar böceklerin tamamı insan sağlığı için büyük bir tehdittir. Böcekler doğrudan insan yaşamına zarar verecek türde olmasa dahi bu böceklerle beslenen ve insan sağlığına doğrudan zarar verebilecek mikropları taşıyan diğer haşere ve kemirgen türlerini mekâna çektiği için dolaylı yoldan da zarar verebilir. Bu riski asgari seviyeye indirgeyen Beylikdüzü ilaçlama servisimizse ev ve işyerlerindeki her böcek ve haşere türünden, uzun süre tekrar karşılaşmamak üzere kurtulmanızı sağlayabilir. Beslendikten sonra bıraktıkları dışkı ve eşyalara verdiği büyük ölçekli zararlarla mutlaka mücadele edilmesi gereken bir haşere ve böcekler ayrıca insanların tükettiği besin maddelerini de mikrop yuvasına dönüştürebilir. Kısa sürede çoğalabildikleri ve sert yapılı vücutlarıyla fiziksel etkilerken korunabildikleri için geniş ölçekli alanlarının bile kısa sürede tahrip olmasına ve salgın hastalıklar yaşanmasına yol açabilirler. Firmamızın sunduğu böcek ve haşere ilaçlama hizmetleriyle kalıcı çözüm sağlamak içinse mekânın fiziksel özelliklerine ve böcek türüne göre planlanan ilaçlama işlemlerinin, periyodik olarak tekrarlanması gerekir.

Bitkisel kaynaklı besinler günümüzde artık sadece tarla, sera gibi ekim alanları ve hobi bahçelerinde bulunmadığı için böcek problemi kırsal alanı ilgilendirmekten çıkarak, kent insanının sorunu haline geldi. İster restoran, otel gibi ticari işletmelerin profesyonel mutfakları olsun isterse de evlerimizin mutfağı olsun, yiyecek maddelerinin olduğu her yerde böcek ve haşereler görülebilir. İnsanları ısırarak doğrudan zarar vermeseler de besinleri tükettikten sonra üzerlerine dışkılamaları, sağlık açısından ciddi bir risktir. Beylikdüzü ilaçlama hizmetlerimizle bu riskle karşı karşıya kalmadan, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç karışımları sayesinde haşere sorunundan güvenilir bir biçimde kurtulabilirsiniz. Yaşam alanlarında ve ticari işletmelerde kullanılan bitkisel besinleri tükettikten sonra üzerlerine dışkılaması, pek çok ciddi hastalığa yol açma potansiyeline sahip sayısız mikrobun besinler aracılığıyla insan bedenine bulaşma riskini ortaya çıkartmaktadır. Bu yüzden kesin çözüm için böcek ilaçlama yapılmalı, ilaçlama içinse mutlaka profesyonellerden yani servis ekibimizden yardım istenmelidir.

Ev ve işyerlerindeki saksı, yatak, halı, mobilya, mutfak gibi hemen her yerde yaşayabilen böcekler otel, okul ve restoran gibi mekânlar için de ciddi bir tehdittir. Yetişkin böcekler gibi yumurtalar da fiziksel ve kimyasal etkilere karşı çok dayanıklı olduğundan, sorunun büyümeden ve istila riski oluşmadan önlenmesi için Beylikdüzü ilaçlama servisimizden biran önce yardım almanızda yarar var. Binlerce haşere ve böcek türü yaz kış fark etmeden 4 mevsim yaşayabildiği için daha önce sorun yaşanan mekânların düzenli aralıklarla ilaçlanması gerekir. İlaçlama planına sadık kalınmaması durumundaysa mekânda eskiden görülen haşere ve böcek problemleri tekrar görülebilir. İstanbul geneline hizmet veren ilaçlama şirketimiz sizlere eğitimli ekiplerle ve insan bedenine zarar vermediği Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla güvenilir ve aynı zamanda oldukça ekonomik hizmetler sunmaktadır.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button