Beykoz İlaçlama

Ev ve her sektörden ticari işletmenin haşere ve böcek sorunlarına güvenilir hizmetlerle çözüm sunan Beykoz ilaçlama servisimiz Sağlık Bakanlığı’ndan onay almış ilaçlarla çalışır. Modern ekipmanlar kullanarak, böcek ve haşere türüne göre en kısa sürede etki sağlayacak ilaçlama teknikleri kullanan ekibimiz otel, hastane, mescit, okul, restoran gibi işletmelerden yaşam alanlarına kadar her ölçekte garantili hizmetler vermektedir. Restoranlarda veya otel odalarına kadar günlük hayatında her yerinde karşımıza çıkan böcekler, müstakil veya apartman dairesi fark etmeden evler için de büyük bir tehdittir. Hijyen şartlarının ihlal edilmesiyle salgın hastalık riskinin gündeme gelmesi, toplu kullanım alanı ve evlerin mutlaka profesyonel uygulamalarla düzenli olarak ilaçlanmasını gerektirir. Hiç kimse içinde böcek ve haşerelerin olduğu bir evde yaşamak, otelde konaklamak, restoranda yemek veya hastanede sağlık hizmeti almak istemeyeceği için böcek ilaçlama toplumun her kesimi için zaruri bir ihtiyaçtır. Firmamızsa bu ihtiyaca eğitimli ve deneyimli uzman ekiplerle, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ve modern ilaçlama teknikleri kullanarak yanıt vermektedir.

Ticari yaşamına problemsiz ve başarılı bir şekilde devam etmek isteyen tüm işletmeciler, müşterilerine muhakkak hijyenik bir ortamda hizmet vermelidir. Böcek ilaçlama hizmetleri sayesinde her türlü böcekten ve fare gibi zararlı kemirgenlerin erişimden korunma sağlanabilir. Müşterilerin sağlığını etkilemeyecek, mutfak ve dinlenme bölümlerine de uygulanabilecek uygun haşere ilaçlama uygulamaları içinse profesyonellerden yani Beykoz ilaçlama servisimizden yardım alınması şarttır. Zira satın alınan ve kimyevi içeriği bilinmeyen ürünlerin bizzat uygulanması ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Böcek ilaçlama işi mümkün olduğunca ucuza mal edilmek istenmesine karşın unutulmamalıdır ki; insan sağlığı söz konusu olduğu için ilaçlama işinin amatörlerin eline bırakılması mümkün değildir…

Otel müşterileri yaptığı ödemenin karşılığında kusursuz hizmet bekler ve konaklayacağı yaşam alanının hijyenik olmasına da büyük önem verir. Fare gibi kemirgenler veya hamamböceği gibi mikrop taşıyıcı böceklerin etrafta dolaştığı bir otel kısa sürede içinde ticari hayatını noktalamak zorunda kalacaktır. Bu yüzden özellikle oteller haşerelerle sürekli mücadele etmeli, önceden planlanan kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama programlarının aksatmadan uygulanması gerekir.

Toplu yaşam alanlarının her zaman hijyenik olması gerektiği için otellerin ilaçlama işlemlerini aksatmadan, yardım aldığı yetkili böcek ilaçlama firmasının önerdiği periyotlarla yaptırması gerekir. Yetkili ilaçlama firmaları probleme yol açan böcek ve zararlı türüne göre ilaçlama yaparken bir yandan da oteldeki insan yoğunluğunu, çevresel ve fiziksel şartları değerlendirir. Bu incelemelerin ardından haşere ilaçlama işlemi için en uygun yöntem ve ilaçlama periyodu belirlenir. İlaçlamanın belirlenen aralıklarla, bakanlık onaylı ilaçlarla ve çevresel unsurlara göre en uygun teknikle yapılması ile böcek ve kemirgenlere karşı uzun süreli koruma sağlanabilir. Güvenilir ilaç karışımlarını, modern ilaçlama ekipmanları ve yöntemleri kullanarak uygulayan Beykoz ilaçlama servisimiz, siz değerli müşterilerimize haftanın tüm günleri hizmet vermektedir.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button