Beşiktaş İlaçlama

Yaşam alanlarınızı haşere ve böceklerden tamamen temizleyecek ilaçlama çözümleri sunan firmamızın Beşiktaş ilaçlama servisi, ticari işletmeler için olduğu gibi hastane ve okullara da haşerelerle mücadele konusunda güvenilir çözümler sunmaktadır. Çatı arasından bodruma kadar her yerde barınabilen haşere ve böcekler, en pis yerlerde dolaştıktan sonra toplu kullanıma tahsis edilen alanlarda gezinir ve bu alanların mikrop yuvası haline gelmesine yol açar. Otel, restoran, okul, mescit, hastane gibi toplu kullanıma açık mekânların haşere ve böcekler tarafından istila edilmesi durumundaysa salgın hastalık riski her geçen gün biraz daha artacaktır. Yaşam alanlarında insan sağlığına zarar vermeyen Sağlık Bakanlığı’ndan onay almış ilaçlarla uygulama yaptığımız gibi ticari işletmeler ve toplu kullanıma tahsis edilmiş alanlarda da aynı güvenilir ilaçlarla uygulama yapıyoruz.

Hastane, otel, restoran, okul, mescit, ofis ve ev gibi insanların bulunduğu her tür ortamda yaşayabilen böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak koruma sağlayan ilaçlama, insan sağlığını güvence altına alan temel bir ihtiyaçtır. Okul, hastane, kantin, yemekhane, mescit, müstakil evler ve tüm işyerleri besin maddelerinin bulunduğu mekânlar da olduğu için böcek ve kemirgenlerin erişim sağlaması durumunda salgın hastalık riski katlanarak artar. Beşiktaş ilaçlama hizmetlerimizde besin maddelerine etki ederek zehirlenme gibi risklere yol açmayacak teknikler kullanıyor ve tüm ilaçlama işlerinde sadece bakanlık onayından geçmiş ürünlerle çalışıyoruz. Bakteri, virüs ve mantarların bulunduğu en pis ortamlarda gezinen böcekler öğrencilerin tükettiği bu besin maddeleriyle temas kurduğunda mikropların da besin maddelerine bulaşmasını sağlar. Yüzlerce insanın tükettiği gıdalara mikrop bulaşmaması için haşere ilaçlama işleminin aksatılmadan yapılması zaruridir.

Bizzat yapılacak ilaçlama uygulamaları herhangi bir fayda sağlamayacağı gibi, işi ucuza mal etmek için korsan olarak bu işi yapan kişilere başvurulması durumundaysa zehirlenmelerle karşılaşma riski bulunmaktadır. Yetkili firmalar bu doğrultuda jel, sıvı, kokulu ve kokusuz ilaçlama hizmetleri sunmakta ve bakanlık onaylı ilaçlarla uygulama yapmaktadır.

Bilinçsizce kullanılan kimyasallar böcek ve kemirgenlere karşı hiçbir etki göstermediği gibi, okulda eğitim gören çocuk ve gençlerin sağlığından olmasına da yol açabilir. Haşere ilaçlama işlemi büyük bir sorumluluk anlamına geldiğinden, bu uzmanlık gerektiren uygulamaların mutlaka profesyonel hizmetler sunan ilaçlama şirketleri tarafından yapılması gerekir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmamış kimyasalların gelişigüzel biçimde okulun her yerine saçılması zehirlenmelere ve belki daha da ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Böcek ilaçlama kesinlikle önemsenmesi ve hizmet için sadece yetkili sıfatına sahip firmalara güvenilmesi gereken ciddi bir iştir. Böcek ve her türlü kemirgenden sürekli korunması için ilaçlama yalnızca problem yaşandığında değil, önceden planlanan tarihlerde düzenli olarak yapılmalıdır. Beşiktaş ilaçlama servisimiz ev, işyeri, hastane, okul gibi mekânların tamamı için düzenli ilaçlama planları oluşturur ve kusursuz uygulamayla bu tip mekânların böcek ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulmasını sağlar.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button