Bahçelievler İlaçlama

Dünyanın hemen her yerinde yaşayabilen böcekler binlerce türü ülkemizde görülmekte, evlerden işyerlerinde insan yaşamına ortak olan bu binlerce türün büyük bölümü insan sağlığını tehdit eden büyük bir tehlikeye dönüşebilmektedir. Bahçelievler ilaçlama servisimiz böcek ve haşerelerden kaynaklı sağlık risklerinden kurtulmanız için Sağlık Bakanlığı onayı almış ürünlerle ilaçlama yapmakta, eğitim görmüş ve ilaçlama konusunda deneyim kazanmış profesyonellerle hizmet vermektedir. Hamamböceği gibi küçük bir böcek türü dahi salgın hastalıkların hızla yayılmasında etkili olabilirken bazen insanoğluna doğrudan zarar vermeyen böcekler, fare benzeri kemirgenlerin besin kaynağı olduğu için haşerelerin mekâna dolmasıyla dolaylı yönden de insanların zarar görmesine neden olabilir. Firmamız böcek ve haşereler arasındaki bu ilişkileri iyi bildiği için ilaçlamanın nasıl yapılması gerektiğini tespit ettikten sonra çevresel şartları da dikkate alarak, böcek ve haşere türüne özel ilaçlamalar yapmaktadır.

Hızlı üredikleri için nüfuslarının kontrol altına alınması güç olan bu böcekler ayrıca hayret verici derecede dayanıklı vücut yapısına sahip olduğundan, insanların yaşaması mümkün olmayan yerlerde bile üremeye devam edebilir. Haşere ve böcekler, çürümüş hayvan artıkları ve hatta dışkıyla dahi beslenebildikleri için mikroplarla sürekli temas halindedirler. Bir gün içinde 4-5 kilometre mesafe kat edebilen böcek türleri için insanların bulunduğu yerleri kısa sürede mikrop yuvası haline getirmek basit bir iştir. Su ve besin kaynaklarına salgın hastalık mikroplarının bulaşması riski bulunduğundan, ev ve işyerinizde böcek sorunu olduğunu fark eder etmez Bahçelievler ilaçlama hizmetlerimizden yararlanmak üzere bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Mücadele için kullanılabilecek tek yöntem böcek ilaçlama olmasına karşın bu ilaçlama işlemlerininse mutlaka profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Hamam böceklerinden basit önlemler alarak kurtulmak mümkün olmadığı gibi, yanlış ilaçlama işlemleri ortaya çok daha büyük bir sorun çıkmasına yol açabilir. Evinde veya işyerindeki böcek ve haşereleri fark edenler çoğunlukla ilk iş olarak internet başına geçerek çözüm aramasına rağmen aslında bu şekilde haşere ve böceklerin yok edilmesini sağlayacak herhangi bir bireysel uygulama yoktur. Bu yüzden firmamızın haşere ilaçlama konusunda sunduğu profesyonel çözümlerden faydalanmak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından verebileceğiniz en mantıklı karar olacaktır.

Salgın hastalıkların mekanik taşıyıcısı olan hamam böceği ile mücadelede yetişkin bireyler kadar yumurtaları da düşünerek uzun vadeli ilaçlama programlarının uygulanması gerekir. Bilgisiz kişilerce gerçekleştirilen yüzeysel böcek ilaçlama işlemleri ev ve işyerinde yaşanan soruna çözüm getirmiş gibi görünse de, aslında yumurtadan çıkan larvalar ilaçtan etkilenmediği için ilerleyen haftalarda sorun tekrarlanacaktır. Sağlık Bakanlığı izni almış ilaç karışımları kullanılarak gerçekleştirilmesi ilaçlama işlemi, deneyim sahibi ve yetkili sıfatına sahip şirketler tarafından yapıldığında böcek probleminden kurtulma imkânı sunar. Sıvı, jel, kokulu veya kokusuz ilaçlama uygulamaları sayesinde ev ve işyerleri için en uygun teknikle probleme çözüm getiren Bahçelievler ilaçlama servisimiz, insan sağlığına zarar vermeden böcek ve haşere sorununa kalıcı çözüm getirir.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button