Bağcılar İlaçlama

Ev ve işyerlerindeki hijyeninin bozulmasında birincil etken olan böcek ve haşereler, Bağcılar ilaçlama servisimizin profesyonel çözümleri sayesinde kalıcı olarak sorun olmaktan çıkıyor. Böceklerin görülmesi ve bu böceklerle beslenen haşerelerin ortamda yaşamaya başlamasıyla günden güne daha da büyüyen bu soruna, bakanlık onaylı ilaçlar ve modern ilaçlama teknikleri kullanarak çözüm getiriyoruz. Evlerde halı içlerinde görülen mite benzeri böceklerden işyerlerinin üretim bölümleri ve depolarındaki fare benzeri kemirgenlere, firmamız her tür zararlıyla etkin mücadele edebilecek uygulama deneyimine sahiptir. Hızlı üremeleri ve değişen ortam şartlarına hızla ayak uydurabilmeleri, birkaç ay içinde popülasyonlarının katlanarak artmasını sağlar ve bu da böcek sorunundan kurtulmak için mutlaka planlı ilaçlama yapılmasını gerektirir. Profesyoneller tarafından yapılmayan haşere ve böcek ilaçlama işlemleriyle sorundan kurtulmak mümkün olmadığı gibi, zararlı kimyasalların gelişigüzel çevreye saçılması neticesinde insan sağlığı etkilenebilir. Firmamız bu sebeple eğitimli profesyonellerden oluşan ilaçlama ekipleriyle çalışır ve hizmetlerinin istisnasız tamamında sadece Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanır.

Yaşam alanları insanın olduğu hemen her yer olabildiğinden, böcekler ev işyeri demeksizin ortam şartları müsait olduğunda kısa sürede ürer. Gündüzleri pasif konumda olan böcek türleri ortalıkta görünmezken geceyle birlikte ortamda dolaşmaya ve insanların yaşam alanlarının mikrop yuvası haline gelmesine yol açar. Bağcılar ilaçlama servisimiz böcek türüne göre en kısa sürede etki gösterecek ve en uzun süre etkinin devam etmesini sağlayacak ilaçlama teknikleriyle böceklerle mücadele etmektedir. İnsan sağlığını tehdidin yanı sıra eşyalara da düşünenden çok daha kısa sürede zarar verebilen böcekler, depolardan fabrikalara kadar gıda, tekstil ve deri ürünün bulunduğu mekânları birkaç haftada istila edebilir. Güçlü çene yapılarıyla kıl, deri, ipek, yün gibi maddeleri kemirirler ve kısa sürede yumurtlamaya başlayan böcek türleri bulunduğu gibi hatalı ilaçlama yapılması halinde kimyasallara bağışıklık geliştiren, hamamböceği gibi son derece dirençli türleri de bulunur. Böceklerin yumurtaları bulunduğu ortamın sıcaklık ve nem koşullarına göre çatlamakta, ortalama birkaç hafta içinde larvalar yumurtaları terk etmektedir. Hızla gelişerek birkaç haftayı bulmadan erişkin hale gelen böcekler vakit kaybetmeden tekrar yumurta bırakmaya başlar ve böylece istila tehlikesi söz konusu olur. Sorunun kısa sürede kontrolden çıkması ve binlerce liralık maddi hasara sebebiyet vermesi mümkün olmasına karşın tüm bunların da öncesinde ortada insan sağlığını tehdit eden bir problem vardır.

Çatlayan yumurtalardan çıkan larvalar uygun ortam şartları ve besin kaynağı bulduğu takdirde değil haftalar, türe bağlı olarak günler içinde dahi erişkin boyuta gelebilmektedir. Bağcılar ilaçlama servisimiz soruna hangi böcek türünün sebep olduğunu kesin olarak belirledikten sonra bu risk faktörlerini, çevresel etkenlerle birlikte değerlendirerek zaman kaybetmeden ilaçlamaya geçer. Böylece sorun daha da büyümeden ve insan sağlığını tehdit eder boyuta gelmeden böcek ve haşere sorununa uzun süreli çözüm getirilir.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button