Avcılar İlaçlama

Tahtakurusu, fare, pire, hamamböceği gibi zararlılar sadece evler için problem teşkil etmekle kalmadığından, Avcılar ilaçlama servisimiz ticari işletmeler ve depo gibi kullanım alanları için de haşere sorununa kalıcı çözüm getirecek hizmetler sunmaktadır. Yaşam alanlarında, depolarda, otel ve restoranlarda kısacası insanın bulunduğu her yere yuva yapabilen haşereler ancak etkin böcek ilaçlama uygulamalarıyla yok edilebilir. Türe göre birbirinden farklı özelliklere sahip olan böcekler son derece dirençli canlılar olduğundan, amatörce uygulamalarla depodaki böcek sorunundan kurtulmak mümkün değildir. İlaçlama işleminin böcek türü dikkate alınarak yapılması gerektiği gibi, çevresel faktörler ve ilaçlama yapılacak mekânın insan ve evcil canlı etkileşimine açık olup olmadığı gibi diğer pek çok etken faktörün de göz önünde bulundurulması gerekir.

Ticari işletmelerin mallarının zarar görmemesi, yaşam alanlarında insanların tehlikeli kimyasallarla temas kurmaması, zehirlenme gibi risklerin yaşanmaması için böcek ilaçlama işlemi muhakkak eğitimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Avcılar ilaçlama servisimiz sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarıyla ev ve işyerlerinde görülen her tür böcekten ve zararlıdan kurtulma imkânı sunabilir. Bu tip problemlerde mekânda sadece tek bir böcek türü bile olsa kısa sürede bu türle beslenen fare, kertenkele gibi kemirgenler ile diğer böcekler de ortamda görülür. Söz konusu fareler olduğundaysa profesyonel ilaçlama uygulamalarına başvurulmak şarttır çünkü bu zeki canlılardan basit kimyasal uygulamalarla veya kapan kurarak kurtulmak mümkün değildir.

Ticari işletmelerin depo mallarının zarar görmesine yol açan haşereler, çevreye saçtığı mikroplarla ürünlerin de hastalık taşıyıcı hale gelmesini sağlar. İşletmenin ticari hayatının riske girmesine yol açacak kadar ciddi ve geniş ölçekli sağlık problemleri yaşanabileceği için firma sahipleri depolarıyla birlikte tüm kullanım alanlarını ilaçlatmalıdır. İşletmenin konumuna ve çevresel etkileşime açık olmasına bağlı olarak böcek ve kemirgen problemi çevredeki evlerin ve diğer işletmelerin de etkilenmesine yol açabilir. İlaçlama yapılacak mekânınsa birkaç haftalığına değil, sürekli olarak böcek ve kemirgen tehdidinden korunması için işyeri ve ev ilaçlama işlemi mutlaka düzenli aralıklarla tekrarlanmalıdır. Periyodik olarak yapıldığında kalıcı koruma imkânı sunan ilaçlama işlemini tek seferlik çözüm olarak görmemeli, bir defa firmamızın uzman ekibinden hizmet alarak bir daha asla haşere ve böcek sorunu yaşamayacağınızı düşünmemelisiniz.

Böcek ve kemirgenlere karşı uzun süreli koruma isteyen işletme ve ev sahipleri için periyodik ilaçlama hizmeti sunan Avcılar ilaçlama servisimiz, zararlı türüne ve çevresel şartlara göre uygun bir ilaçlama programı oluşturur. Mevsim geçişleri, mekânın fiziksel durumu, konumu, insan ve çevreyle etkileşimi gibi unsurlar dikkate alınarak oluşturulan bu ilaçlama planını aksatılmadan uygulandığında böcek ve kemirgen sorunu kalıcı olarak önlenebilir. Yaşam alanınızda ve işyerinizdeki haşere sorunlarıyla geri dönmemek üzere kurtulmanızı sağlayan periyodik ilaçlama hizmetlerimizden hemen yararlanmak için telefon açmanız yeterli.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button