Günlük yaşantımızı zorlaştıran,sağlıksız ortamların ortaya çıkmasını sağlayan böcekler, haşereler, fare, pire ve daha sayamadığımız zararlı canlıları en güvenli yöntemlerle kökünden kurutmak bizim işimiz. İlgili alanlarda yapılan detaylı ve titiz keşiflerimizle tespit edilen zararlı canlıları, çeşitlerine göre yok edip yaşam alanınızı sağlığa en uygun ve kullanılabilir hale getiriyoruz. Yılda en az bir defa yaşam alanımızı gerektiği gibi ilaçlatmak ve periyodik olarak devamlılığını sağlamak sağlığımız için çok önemli. Bu nedenle zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ev ve işyeri gibi kapalı alanlarda, özellikle yaz mevsiminin gelmesiyle sıcaklardan ortaya çıkan zararlı canlıları periyodik bir biçimde yok etmek gerektiğini biliyoruz. Doğaya ve çevreye zarar vermeyen kimyasal ürünlerimizle yaptığımız çalışmalarda kesin sonuç vermekle birlikte müşteri memnuniyetimizi de garanti altına almak ilk hedefimizdir.

Hizmet İlkelerimiz

Şirketimiz, World healthorganization (WHO) yönetmeliklerine tam uyumlu, sağlık bakanlığı onaylı kokusuz ve insan sağlığına zararlı etkisi olmayan kimyasal ekipmanlarla çalışarak, kaliteli hizmet vermektedir. Dünya sağlık kuruluşunun onaylamadığı hiçbir ürünü kullanmamaktayız. Aldıkları eğitimi tamamlamış ve konusunda uzmanlaşmış ekibimizle yaptığımız işler karşılığında müşterilerimizden gelen olumlu tepkilerle bu işi ne kadar doğru yaptığımız bir kez daha bizi mutlu etmiştir. Şirketimizin ilaçlama yaptığı yerler, ev, site, iş yeri, okul, bahçe, hastane, restoran ve bunun gibi daha pek çok işletmeye hizmet vermekteyiz.

Zararlı Türler ve Çözümler

Çok çabuk çoğalabilen pireler, peşlerinde hastalıkta taşırlar. Pire ilaçlama işlemleri diğer haşerelerden farklı olarak, uygun kimyasallar kullanılarak tamamen temizlenir. Canlı kanıyla beslenen pireler özellikle evde beslenen hayvanlardan yada dışarıda maruz kalınan olumsuz durumlarla ev,iş yeri ve okullara taşınır.

En çok dikkat edilmesi gereken hayvanlardan biride faredir. Hem kemirgen, hem hızlı hareket etmesiyle hastalıkları çok rahat,her türlü eşyayı hatta canlıyı bile kemirdikleri için etrafa fazlasıyla zarar verirler. Geniş alanlara yayabilen bu hayvanı fare ilaçlama yöntemiyle hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Böcek ilaçlama, kapalı alanlarda kolay ulaşamadığımız karanlık alanlarda titizlikle temizlenmekle beraber, bahçe park gibi açık alanlarda, firmamızın müşterilerinin sağlıklı ortamlarda yaşamalarını hedef aldığından en kısa zamanda çağrılarınıza kulak verip hedeflenmiş olan alanın uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button