Yaşadığımız bütün mekanlar için en önemli konu olan sağlıklı yaşam seçenekleri, istediğiniz kaliteli çözümleri bir araya getirmektedir. Yaşam kalitesinin artması, böcekler ve haşereler yoluyla yayılan hastalıkların önlenmesi ilaçlama işlemlerimizin amaçları arasında yer almaktadır. Özellikle farelerin oluşturduğu psikolojik rahatsızlıklar, acil ilaçlama işlemlerine olan ilgiyi artırmıştır. Haşerelere alerjisi olanlar için acil ilaçlama tekniklerinde başarılı sonuçlar elde eden firmamız, kesin çözüm yöntemi sunmaktadır. Sağlıklı seçeneklerle hazırlanan ve bu kategoride hiç bir şekilde zararlı olmayan hizmetlerimiz, en uygun zaman diliminde gerçekleştirilen hizmetlerdir. Genel ilaçlama işlemleri kategorisi ise insan sağlığına zarar verdiği için, insan ve gıda tahliyesi gerçekleştirilmektedir.

Sağlığa Zararlı mı?

Kullandığımız bütün teknikler gerekli resmi mercilerden izinlidir. Sağlığınızın korunması için en iyi yöntemleri bir araya getiren firmamız, jel, sıvı ve genel kategorisinde böcek ilaçlama gerçekleştirmektedir. Jel yönteminde özel bir tabanca kullanılmaktadır. Jel sıvı seçeneklerinde, böceklerin bütün geçiş noktalarına ve yuvalarına bu madde enjekte edilmektedir. Böcekler bu jeli yediklerinde hemen zehirlenmezler. Yuvalarına giderler ve orada ölürler. Aile efradı da ölen böceği yer ve onlarda ölürler.

Yumurtalar da bu jel sayesinde tamamen zehirlenir. Bu şekilde, genel bir temizlik yapılır. Hamam böcekleri kategorisinde yapılan ilaçlamalarda hala böcekler meydanda geziyorsa, bu ilaçlamanın fayda etmediğini göstermez. Bu durum hamam böceklerinin sayısının çok olduğunu ve birçok noktada yuva yaptığını gösterir. Bu gibi durumlarda bir kaç seans daha ilaçlama yapılmalıdır. İnsan ve diğer canlıların sağlığına hiç bir şekilde zarar vermeyen bu yöntemler, profesyonel çözüm yöntemlerini tercih edenler için en iyi seçenek olarak değerlendirilmektedir.

İnsan Sağlığı Önemlidir
İlaçlama işlemlerinde, jel ve sıvı ilaçlamada yaşam alanlarından insanlar tahliye edilmemektedir. Bu yöntemlerde, böceklerin çıkış noktalarına ilaç enjekte edilmektedir. Haşere ve böceklerin aşırı şekilde çoğalması ile birlikte, genel ilaçlama işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Pratik ve etkili özellikleriyle tercih edilen bu ilaçlama işlemleri, konusunda profesyonel elemanlara emanet edilmelidir. Bu konuda yılların tecrübesine sahip olan elemanlarımızla, daha sağlıklı mekanlara sahip olabilirsiniz. Etkili özellikleriyle bütün ilaçlama işlemleri, en iyi çözüm yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button