Yaz mevsiminin gelmesi, sıcakların artması ile beraber haşere ve böceklerde meydana çıkmakta ve yayılmaktadır. Sıcak yaz günlerinde haşereler kış aylarına oranla daha hızlı şekilde üreyip, çoğalıp, yayılırlar. Bazı nedenlerden dolayı ise yaşam alanlarına girerek insan yaşamını tehdit etmektedirler. Fare, hamam böceği ve çeşitli böcekler ev, işyeri, okul gibi toplu ve kişisel yaşam alanlarına sızarak ciddi sorunların meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu sorunlardan uygun fiyata kurtulmak yaşam alanlarınızda ki fare ve haşerelere göre değişen fiyat aralıkları ile sunulmaktadır.

Evinizde veya yaşam alanınızda bir tane bile hamam böceği veya fare görürseniz mutlaka uzman ekiplerden yardım almalı ve gerekli ilaçlamaların yapılmasını sağlamalısınız. Siz bir tane haşere gördüğünüzde onların kısa sürede çoğalacağını ve devamının olacağını da unutmamalısınız.

Böcek İlaçlama Firmamızın Sunmuş Olduğu hizmet ve Yararları Nelerdir?

Evinizde, yaşam alanınızda fare, hamam böceği gibi herhangi bir haşere ile karşı karşıya kaldığınızda mutlaka gerekli yardımları alarak böcek ilaçlama firmalarına ulaşmalısınız. Firmamız bu konuda gerekli yardım ve destek sağlayarak sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Fare ilaçlama veya hamam böceği ilaçlama konusunda uzman ekibimiz, donanımlı ilaçlama araçlarımız ile sizleri bu sıkıntıdan en kısa sürede kurtarmaktayız.

  • Fare veya hamam böceği gibi haşereler eğer görüldüğünde profesyonel bir ekip ile müdahale sağlanmaz ise kısa sürede üreyerek tüm evinizi sarabilir, sağlığınızı ve yaşam alanınızı tehdit edebilirler.
  • Fareler kemirgen hayvanlar oldukları için eşyalarınıza zarar verebilirler. Bununla da kalmaz siz uykudayken kulak, burun, parmaklarınıza zarar verebilir, kemirebilirler. Isırmadan önce salgıladıkları sıvı sayesinde uyuşturma etkisi yarattığı için kemirdiklerinde herhangi bir acı oluşturmazlar.
  • Oldukça ciddi sağlık problemlerine neden olabilecek haşerelerden sorunsuz ve en kısa sürede kurtulmanın yolu elbette uzman, profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından yardım almanızdır. Firmamıza istediğiniz zaman ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız ücreti ilaçlama yapılacak olan alanın genişliği, hacmi, büyüklüğüne ve haşerenin türüne göre belirlemektedir. Sizlere profesyonel bir ekip, donanımlı bir ilaçlama sistemi ile hizmet vermekteyiz. Böceğin türüne, ortamın özelliklerine göre böcek ilaçlama türünü seçerek gerekli desteği sağlamaktayız. Sıvı kokusuz ilaçlama, sıvı kokulu ilaçlama olarak genel anlamda ikiye ayrılmaktadır. Sizin mekanınız için en uygunu hangisi ise onu seçerek uygulama yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz ilaçlar size, evinize veya sağlığınıza hiçbir şekilde yan etki yapmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button