Otelinizdeki haşere sorununa sonsuzda dek çözüm üretiyoruz.

Oteller-pansiyon gibi yılda binlerce insanın girip çıktığı, tonlarca gıda maddesinin ve suyun kullanıldığı, çeşitli ülkelerden gelen insanların valizlerinin açtığı alanlarda hijyen çok önemli bir konudur.insanlar kendi ülkelerinde şehirlerinde yaşayan böcek türlerini otellere taşırlar veya otele gelen her türlü malzeme-gıda maddesiyle böcekler otellere taşınırlar. Böceklerin rahatlıkla yemek ve su ihtiyaçlarını karşılaya bilecekleri oteller böcek popülasyon unun hızlı ve artarak yayılmasına sebep olur.

Otele gelen ziyaretçilerin bu durumla karşılaşması ciddi prestij kayıplarına sebep olur müşteri memnuniyeti önemli ölçüde etkilenir. Böcek ilaçlamasında lider sosyal hizmetler i seçin kesin etkili ve garantili çözümlerimizi deneyin. Hamam böceği fare kene gibi yaygın görülen böcekler otellerde de bulunurlar. Bu zararlıların ilaçlamasını garantili olarak yapmayı tüm müşterilerimize garanti ederiz.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button