Hastane ilaçlamanın önemini biliyoruz ve size kesin çözüm garantisi veriyoruz.

Hastaneler çok yoğun insan giriş çıkışının olduğu kolilerin içerisinde ilaç tuvalet kağıdı temizlik maddesi gibi çok kalem malın giriş yaptığı yemekhanesine sürekli gıda maddelerinin giriş çıkış yaptığı ortalardır. Bu sebepten hastanelerde böcek bulunması olası bir durumdur. Çok kalem ve sayıda malın giriş çıkış yaptığı hastaneler düzenli olarak ilaçlanmalıdırlar. Sürekli olarak steril durumda bulunması gereken hastanelerde buluna böcekler hasta hasta yakını ve çalışanların sağlığını tehtit eder. Bulundu ortamda üreyen böcekler etrafta gezinerek tüm mikropların etrafa yayarlar. Örneğin ameliyat olup bağışıklık sistemi güçsüz bir hastaya küçük bir hamam böceğinin bulaştıracağı mikrobun sonuçları tahmin bile edilemez. Bu sebepten ötürü hastane ilaçlamalarında kesinlikle bilinçli tecrübeli ilaçlama firmaları tercih edilmelidir. Böcek ilaçlamadan önce yapılacak olan keşifle sizlere en yöntemler kullanılır ve etkili çözüme ulaşılır.

Sağlık kuruluşlarının geneli gibi hastaneler günün 24 saati aktif olarak çalışırlar, tatil gibi bir durumda kapatılıp gidilmezler. Lider sosyal hizmetler eğitimli ve uygulayıcı sertifikalı personeli ile almış olduğu yetki belgeleri ile kullanacağı insan sağlığına zararsız böcek ilaçlama yöntemleriyle çalışan ve hasta sağlığını birinci planda tutarak sizleri İstanbul’un neresinde olursanız olun kesin ve garantili sonuçla çözüme ulaştırır.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button