Panik yapmanıza gerek yok arayın evinizdeki böcekleri yok edelim.

Özellikle doğrudan yaşam alanımız olan evlerimiz, dairelerimiz için böceklerin varlığı çok fazla önem arz eder sağlık ve hijyen için mutlaka ilaçlama yapılmalıdır. Evlerde bulunabilecek böceklerin çeşitliliği yanı sıra sağlığımız için en tehditkar olan ve sık görünenleri hamam böceği, kalorifer böceği, kara böcek, gümüş böceği,  kene, kanatlı karınca gibi bina giderleri ve logarlarda kanalizasyon sistemlerinde çöplüklerde  yaşayan türlerdir. Bu böcekler dizanteri, hepatit virüsü, çeşitli cilt hastalıkları, verem ve alerjik reaksiyonlar taşıyan bakterileri rahatlıkla mutfağınıza banyonuza tüm yaşam alanlarınıza taşıyabilirler. Sizler evlerinizde ne kadar temiz ve hijyenik olursanız olun çabuk üreyen istilacı yapıya sahip bu haşereler kolaylıkla evlerinizde üreyerek çoğalarak yaşamlarını sürdürürler. Özellikle sıcaklıkların ve nemin yüksek olduğu yaz aylarında haşere sorunları yüksek bir hızla artar. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu mikrop taşıyan böceklerden kurtulmanın en kesin çözümü profesyonel şirketlere böcek ilaçlaması yaptırmaktır. Daire ilaçlamalarında işinde uzmanlaşmış sağlık bakanlığından ve gerekli kurumlar dan  yetki belgesi almış, gerekli eğitimleri almış uzman kişilere iş yaptırmanızı tavsiye ederiz. Merdiven altı diye tabir edilen insanların sağlığını hiçe sayan kişilerle iş yapmamanızı tavsiye ederiz. Aksi halde solunum yolu hastalıkları, deri hastalıkları veya alerjik reaksiyonlara karşı güvende olamazsınız.

Dairelerinizde böcek olmadan böcek ilaçlaması yaptırmak en güzel yöntemdir. Böylelikle böcek probleminiz hiç başlamadan bitmiş olur ve sorun başlamadan çözülmüş olur. İşinde uzman ve eğitimli olmayan kişilere iş yaptırmak yeni modern yöntemlerden faydalanamamaktır. Yanlış yöntem ve ilaçlarla sorununuzun çözüme ulaşması  imkansız dır ve sağlığınız riske sokmuş olursunuz.

Evlerinizde böcek  ilaçlaması Kokusuz- sıvı ilaçlarla yapılabileceği gibi jel ilaçlarla da yapılabilir. Şirketimiz tarafından  yapılan haşere ilaçlaması sağlığınız açısından hiçbir sorun arz etmemekle birlikte ortada bulunan mikroorganizmaları yok edeceğinden yaşam kalitenizi arttırır. Aynı zamanda mobilya parke tül veya evlerinizde bulunan eşyalarınıza leke koku iz kalmama garantisi de veriyoruz.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÜZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÜZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİZNİZ.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button