Deponuzda son kez böcek görmek için hemen bizi arayın !

Lojistik ve antre depo ilaçlamaları kesinlikle çok önemlidir. Çeşitli ülkelerden uçaklarla gemilerle konteynerlerin içerisinde  gelen farklı tür böcekler ülkemizde yayılarak farklı popülasyonların üremesine veya yok olmasına sebep olurlar. Öyle ki bu durum hafife alınacak bir durum değildir Amerika’dan ve Almanya’dan yillar önce gelen böcekler şu an ülkemizin her bir köşesine yayılmış durumdalar. Bu güne kadar hiç görmediğimiz kromkongo kanamalı hastalığına sebep olan kene türünün başka ülkelerden gelerek ülkemizde hızla yayıldığını hepimiz biliyoruz.

Lojistik ve antre depoların yerleşim yerlerinden uzak oluşu da fare gibi doğada sıklıkla görülen kemirgenlerin bu alanlarda bulunma olasılığını arttırıyor. Madli zararların dışında sağlığımızı tehdit eden bu durumlarla lider sosyal hizmetler böcek ilaçlamada uzmanlaşmış eğitimli personel ile yardı mızmıza hazır.

HAŞERELERDEN ve BAKTERİLERDEN UZAK SAĞLIKLI VE MUTLU EVLER İÇİN HER TÜRLÜ BÖCEK-FARE İLAÇLAMASINDA BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. GÜLER YÜZLÜ EKİP ve GARANTİLİ ÇÖZÜM İÇİN BİZİ SEÇİN.

TELEFON NUMARALARIMIZDAN GÜNÜN HER SAATİ BİLGİ ve ÇÖZÜM ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİZNİZ.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button