Haşere, böcek, pire gibi hayvanlar eskiden beri var olan ve evimizde bulunması sağlığımızı olumsuz yönde bir problemdir. Kimileri kendileri mücadele ederek, kimileri de ilaçlama şirketleri ile anlaşarak bu durumdan kurtulma yolları aramışlardır.  Kendi kendine mücadele edenler çoğu zaman başarılı olamamış, ama ilaçlama firmalarıyla anlaşanlar bu canımızı sıkan dertten kısa zamanda kurtulmuşlardır. Günümüzde bir sürü faktörün etken olduğu, havaların ısınmasıyla kendilerine serin ve güvenli bir yer arayan haşereler, zamanla evlerimizin içlerine girerek hayatlarını sürdürmeye çalışmışlardır. Bunu yaparken böcekler tükettiğimiz gıdalara ulaşarak beslendikleri gibi aynı zamanda bizlere direkt temas ettiği sürelerde sağlımızı da olumsuz yönde etkilediği görülmüştür. Bu durumdan bir an evvel kurtulma yolları arayan bireyler artık eskisi gibi zor şartlarda bulunmayan ilaçlama şirketleriyle bire bir anlaşarak yardım istemeye başlamışlardır. Bizler böcek ilaçlama konusunda müşterilerimize gerekli desteği vererek, ilaçlama yapılacak böceğin türüne göre ilaçlama yapmaktayız.

Derdinizin Çözümü Bizde

Evimizde gördüğümüz böceklerin ve haşerelerin yumurtlayıp çoğalmaması için, gerekli önlemleri alırsak, başarılı sonuçlara ulaşabiliriz. Bu kapsam da hareket eden firmamız sizlere’’ haşerelerden korkunuz olmasın ‘’diyor; uygun fiyat ve evde bulunan haşere çeşidine göre ilaçlama yöntemleriyle bu durumdan kurtulmanız için hizmet veriyoruz. Kesin çözüm arıyorsanız mutlaka bizden bu hizmeti alabilirsiniz. Özellikle evde küçük bebeğiniz var, emekliyor ve haşerelerle teması söz konusu ise, ciddi bir sorun vardır demektir. Bu durumda böcekler ile mücadele etme eğitimi almış kadromuz ve alanlarında uzman ekibimizle, doğru şekilde ilaçlama yöntemlerine uyarak derdinize çare olmak için çalışıyoruz. Bu sebeple herhangi bir firma değil, kurumsal bir işleyişle sorununuza çözüm bulan ilaçlama şirketlerini tercih etmeniz sizleri yanlış yapılan ilaçlama şirketleriyle karşı karşıya koymayacaktır. Özellikle yanlış yapılan ilaçlama evde bulunan herkese zarar verebilmektedir. Bu kapsamda size düşen görev, evinizde fare ilaçlama yaptırdıysanız, uyulması gereken katı kuralları yerine getirmeniz önerilmektedir.

İlaçlama İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Öncelikle bebekleri olan bir evde ilaçlama yapıldıysa, daha ciddi bir sorunla karşılaşmamak için gıdalarınızın ortadan kaldırılması gereklidir. Eşyalarınızı koruma altına almanız gereklidir. Yapılan ilaçlar kokulu ya da kokusuz diye ikiye ayrılırken, yok edilmesi gereken haşerelerin direnç durumuna değişebilmektedir. Bu kapsamda ortada bulunan gıdalar kokulu ya da kokusuz ilaçlamanın biriyle bile temas etse kişilere özellikle bebeklere zarar verebilmektedir. Bu yüzden en büyük görev ilaçlama şirketlerine düşmektedir. Bu kadar hassas olan bir durumla mücadele eden firmamız; pire ilaçlamayöntemini çoğunlukla kokulu yapıp, müşterilerine gerekli uyarılarda bulunmaktadır. Yapılan ilaçlar normalde bebeğe, kişilerden daha fazla zarar vereceği için 2 gün evde kalınmaması gerektiğini, 2-3 gün temizlik yapılmaması gerektiği ve eve girmeden önce mutlaka havalandırılması gerektiği konusunda müşterilerimizi bilgilendiren firmamızdan isteyeceğiniz yardım için her zaman hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button